چالش رنگی 7 فروردین - روز تئاتر دیدن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۷ فروردین – روز تئاتر دیدن

چالش رنگی ۷ فروردین – روز تئاتر دیدن

یه روزی که شاید همین امروز باشه زنگ بزن به دوستات و همشون رو بسیج کن تا با هم برید یک تئاتر خوب ببینید. میدونم هماهنگ کردنش سخته، یکی امروز مهمونی دعوته یکی فردا نمیتونه بیاد، اما تو میتونی اوضاع رو مرتب کنی و یه روزی رو که همه ی دوستات باشن انتخاب کنی.

heart1

موقع دیدن تئاتر شاید گریه کنید شایدم غش غش بخندید و اشک از چشماتون بیاد. مهم نیست موضوع تئاتر چیه! مهم اینه که تو چند تا آدم شاد و خوشحال و مثل خودت پایه که اتفاقا از دوستای صمیمت هم هستند رو در یه بعد از ظهر بهاری دور هم جمع کردی و یه سرگرمی باحال و دوست داشتنی و البته دسته جمعی رو ترتیب دادی. شاید اصلا بعد از دیدن نمایش با هم برید یک کافه یا یک رستوران و در مورد قصه ای که دیدن حرف بزنید و بگید و بخندید یا بغض کنید و کلا توی حال خودتون باشید و حتی متوجه نگاه میز های اطراف که با حسرت شور و شوق جوونی شما رو میبینند نشید.

heart1

یادتون باشه این حال و هوا ها، این دوستان بهتر از آب روان دیگه هیچ وقت تکرار نمیشن شما فقط یک بار هجده ساله یا بیست و پنج ساله میشید. شاید دیگه اصلا اینجوری تکرار نشه که یه بعد از ظهر با دوستات یه برنامه ی مشخص بذاری و تا شب وقتتونو با هم بگذرونید و حسابی دل بدید به حرف های همدیگه. پس بهتره امروز و این لحظه ها رو قدر بدونید.

heart1

ما مطمین هستیم اگه این برنامه رو جور کنید خاطرات اونو هیچ وقت فراموش نمیکنید و تا مدت ها حتی شاید تا پایان عمر اون روز جز روزهای خاطره انگیزتون میشه، روزهایی که از ته دل میخندیدین و یا از ته دل گریه میکردین.

 7

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...