چالش رنگی 6 خرداد - روز گربه های خیابانی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۶ خرداد – روز گربه های خیابانی

چالش رنگی ۶ خرداد – روز گربه های خیابانی

تا حالا به چشمای گربه ها نگاه کردین؟ دیدن چشماشون چه رنگ های منحصر به فرد و دلبر و جذابی داره؟ امیدواریم شما جزء اون دسته از افرادی نباشید که از گربه میترسند و بتونید امروز بهشون نزدیک بشید و به چشماشون نگاه کنید.

h3-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز یه کم بیشتر هوای گربه های خیابونی کوچه و محلتون رو داشته باشید. چه اشکالی داره دایره ی مهربونی امروزتون از آدم ها فراتر بره و به گربه ها برسه؟ امروز براشون یه کم غذا در نظر بگیرید و ببرید و یه جایی در خیابون بذارید که بتونن با خیال راحت بخورند حتما دریافت یه وعده غذای کامل در روز جون خیلی از اون ها رو نجات میده. حتی شده استخون های غذای خودتون رو جدا از بقیه ی زباله ها بذارید و اون ها رو برای گربه های محلتون ببرید.

و یا یه کار ساده تر اگر در خیابون یه گربه رو دیدین که مشغول غذا خوردنه تا جایی که میتونید ازش فاصله بگیرید و از یه سمت دیگه خیابون عبور کنید تا گربه ی بیچاره نترسه و بتونه بدون استرس غذاشو تموم کنه.

h3-

ما به عنوان یه آدم رنگی باید علاوه بر آدم های اطرافمون حواسمون به حیوون های اطرافمون هم باشه پس لطفا مهربونی رو توی دنیا پخش کنید و حتی شاید با دوستانتون بتونید قرار بذارید و این غذا دادن به گربه ها رو تبدیل به یه برنامه ی همیشگی و پر از حس خوب بکنید.

6

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. نیکی
    ۶ خرداد ۱۳۹۶

    رنگی رنگی جان طالع جدید کی میزارین راستی آسیب هم نوشتی آسب مرسی ازمطالب ععالییییییییییییییی تون
  2. نیکی
    ۷ خرداد ۱۳۹۶

    خیلی ممنون الان دیدم رنگی رنگی جان لطفا فکت گرافی هایی درباره موفقیت و این جور چیز ها بگذارید خیلی ممنون از مطالب فوق العاده تونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...