چالش رنگی 6 فروردین - روز من خوشحال هستم - رنگی رنگی

چالش رنگی ۶ فروردین – روز من خوشحال هستم

چالش رنگی ۶ فروردین – روز من خوشحال هستم

خوشحالی یک حس خیلی خوب هست که وقتی تجربه میشه یه شیرینی ته همه ی اتفاق های زندگیت حس میکنی و ناخودآگاه همیشه روی لب هات یه لبخنده بزرگه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز برای خودتون کاغذ و خودکار آماده کنید و بنویسید از نظر شما خوشحالی یعنی چی و چطور میتونید به خوشحالی برسید. بعد در مورد چیزهایی که نوشتین خوب فکر کنید و ببینید کدوم یکی از اون ها در کنترل خودتون هست که به خوشحالی و حال خوب برسید و در نهایت همه ی سعی تون رو بکنید تا خوشحالی رو در خونه و لبخند روی لب هاتون بیاد.

heart2

خوشحالی یک باور هست که شما باید خودتون با همه ی وجود اون رو حس کنید و بعد بین اطرافیانتون هم پخش کنید. اجازه بدین تصور دیگران در مورد شما در اولین لحظه خوشحالی و سرخوشی همیشگی باشه.

heart2

یادتون باشه احساس خوشحالی رو خودتون باید ایجاد کنید و هیچ کسی یه بغل خوشحالی بی دلیل نمیاره و به شما تحویل نمیده. این چالش رو میتونید با دوستانتون هم در میون بذارید و از اون ها هم بخواین دلایل خوشحالیشون رو بنویسن شاید جواب های اون ها یه تلنگر باشه.

heart2

موضع خیلی مهم اینه که برای خوشحالی دنبال دلایل بزرگ و عجیب و غریب و چیزی شبیه معجزه نباشید همین که سلامت هستید و عزیزانتون رو با لبخند اطرافتون میبینید میتونه اولین دلیل خوشحالی باشه که شاید اگر هزار بار خدا رو بخاطرش شکر کنید کم باشه.

6

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...