چالش رنگی 6 آذر - روز زنجبیل - رنگی رنگی

چالش رنگی ۶ آذر – روز زنجبیل

چالش رنگی ۶ آذر – روز زنجبیل

شما چقدر از طعم ها و مزه های جدید استقبال می کنید؟ یا ذایقه تون فقط مزه های معمول که همیشه تستشون کردین رو می پسنده؟ شما چقدر طرفدار طعم زنجبیل در غذاها و خوراکی های مختلف هستید؟ امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده کمی در مورد خواص زنجبیل در اینترنت جستجو کنید و ببنید که این ماده چقدر خاصیت داره.

star1

زنجبیل رو می تونید در غذاهای مختلف امتحان کنید. مثلا پودر اون رو در کیک و کلوچه بریزید، یا همراه چای دم کنید و بعد با عسل کمی شیرین کنید و بنوشید. فقط کمی خلاقیت لازم دارید تا ببینید در چه دستورهای غذایی میتونید از زنجبیل استفاده کنید و در کنار چه طعمی مزه ی بهتری داره؟!

star1

اگر تا حالا زنجبیل نخوریدن که باید بگیم مزه اش کمی تند و تیز هست، اما اصلا زننده و غیر قابل تحمل نیست و خوبه که حداقل یک بار امتحانش کنید. اگر از این طعم خوشتون بیاد که طرفدار ثابتش می شید اگه زیاد خوشایند نباشه براتون هم دنیا به آخر نمی رسه و با یه بار مصرف هیچ اتفاقی براتون نمی افته. خوردن زنجبیل رو به دوستان و عزیزانتون هم پیشنهاد بدین، می تونید دستوری که خودتون ازش استفاده می کنید رو بهشون بگید یا اینکه ازشون در مورد پیشنهاد های زنجبیلی بپرسید و در اولین فرصت اونو امتحان کنید.

6

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...