چالش رنگی 5 فروردین - روز استراحت کردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۵ فروردین – روز استراحت کردن

چالش رنگی ۵ فروردین – روز استراحت کردن

تا حالا شده از صبح که بیدار میشید تا شب فقط از این مبل به اون مبل برید و هی اینجا و اونجا ولو بشید؟! انگار آدم حس هیچ کاری رو نداره فقط دلش میخواد استراحت کنه و کار خاصی انجام نده. پایان این مدل روزها آدم یه عذاب وجدان سراغش میاد که ای وااااای یه روز کامل گذشت و من فقط از روی این مبل افتادم روی اون مبل و هیچ کار خاص و غیر خاصی انجام ندادم.

h2-

عذاب وجدان این مدل روزها خیلی زیاده اما گاهی لازمه که ما از این مدل روزها داشته باشیم. لازمه خودمونو لوس کنیم و فقط استراحت کنیم. اگه توی خونه خواهرتون و یا مامانتون و حتی همسرتون پایه ی این مدل کارها هستند که عالیه. یه روز شما استراحت مطلق هستید و اون ها بهتون سرویس میدن و فردای اون روز اونا استراحت میکنن و شما سرویس میدین! فقط یه روز در سال خوبه که بدون عذاب وجدان استراحت کنید، این حق شماست.

h2-

یه روز در سال یه لباس گشاد و راحت بپوشید و به چیزی فکر نکیند همه ی فکر های مثبت و منفی رو از خودتون دور کنید و اصلا کرکره ی مغزتونو بکشید پایین و روی پلک هاتون بنویسید امروز تعطیل است لطفا مزاحم نشوید. اون روز فقط خودتونید و خودتون و استراحت و راحتی همه ی سلول هاتون.

photo5924748076361295979

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. روشنک
    ۵ فروردین ۱۳۹۶

    من به غیر از وقتایی که مدرسم همه ی روزام همین جوری میگذره خیلی کم پیش میاد کاری انجام بدم متاسفانه خیلیییییی تنبلم?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...