چالش رنگی 5 دی - روز بادکنک بازی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۵ دی – روز بادکنک بازی

چالش رنگی ۵ دی – روز بادکنک بازی

همه ی ما یه کودک درون داریم که ممکنه خیلی وقت ها بهش توجه نکرده باشیم و نادیده اش گرفته باشیم. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز بی خیال سن شناسنامه ای خودتون بشید و فقط به کودک درونتون توجه کنید، سعی کنید خوشحالش کنید و بخندونیدش.

star3

برای خوشحال کردن کودک درون نیاز به انجام کارهای عجیب و غریب و سخت ندارید مثلا همین امروز اگر بیرون رفتین چند تا بادکنک بگیرید و با خودتون ببرید خونه و اون ها رو باد کنید و با اعضای خانواده بدون توجه به سن و سال خودتون و اون ها حسابی بازی کنید. ممکنه اولش یه کم بازی بی مزه و خشک باشه اما کم کم یختون باز میشه و بلند بلند میخندین و کیف میکنید. میتونید یه مسابقه بدین مثلا نباید بذارید بادکنک ها روی زمین بیوفتند و باید همه رو روی هوا نگه دارید! یا اینکه مثلا اگه حیاط دارید میتونید توی بادکنک ها رو آب بکنید و به در و دیوار بزنید فقط حواستون باشه که سرما نخورید. میتونید از این بازی هاتون در خونه و حیاط فیلم بگیرید و اینجوری خاطره ی این روز قشنگ رو تا همیشه ثبت کنید.

star3

خلاصه اینکه خرید بادکنک و بادکنک بازی کردن فقط یک بهونه کوچیک هست تا شما از قالب یه آدم بزرگ بیرون بیاین و هم سن کودک درونتون بشید و بدون ترس و خجالت بگید و بخندید و خوش بگذرونید. یادتون باشه شما در مقابل کودک درونتون یه سری وظیفه ها دارید پس هوای دل کودک درونتون رو داشته باشید.

5 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...