چالش رنگی 4 اردیبهشت - روز کمک بدون درخواست - رنگی رنگی

چالش رنگی ۴ اردیبهشت – روز کمک بدون درخواست

چالش رنگی ۴ اردیبهشت – روز کمک بدون درخواست

حتما که نباید یه نفر ازمون درخواست کمک کنه تا به دادش برسیم و کمکش کنیم، گاهی هم میشه بدون درخواست دل یه نفر رو شاد کرد و به نحوی کمکش کرد. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز قلبتون رو بخاطر کمک کردن به دیگران گرم کنید. مهربونی کردن به معنای انجام کارهای بزرگ و عجیب و غریب یا هزینه بر نیست گاهی یه هم فکری، یه دلداری یا گفتن یه جمله هم میتونه به طرف مقابل کمک بزرگی بکنه.

star3

امروز خودتون به صورت خودجوش در مورد کمک هایی که برای آدم های اطرافتون از دستتون بر میاد خوب فکر کنید و بعد دست به کار بشید تا دل اون ها رو شاد و قلب خودتون رو هم گرم کنید.

star3

این کمک ها میتونه یه کار کوچیک اما کلی حس خوب و انرژی مثبت باشه. مثلا میتونید در کارهای خونه به مامانتون کمک کنید، اگر در مسیر کسی رو دیدین که خرید کرده و دستش سنگین هست خودتون پیشنهاد کمک بدین و تا جایی که هم مسیر هستید به اون شخص کمک کنید. یا اینکه اگر میدونید یکی از هم کلاسی هاتون در درس خاصی ضعیف هست و مشکل داره خودتون بهش پیشنهاد کمک بدین و با هم تمرین کنید. خلاصه که اگر کمی فکر کنید میتونید یه لیست بلند بالا از کمک هایی رو در ذهنتون ردیف کنید که باعث پخش شدن خوشحالی و انرژی مثبت اطرافتون میشه.

4

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. علی خراسانی
  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سخته خوب
  مثلا بهش بگی کاری داری برات انجام بدم؟
  بعد تو جواب بهت بگه : به تو ربطی نداره و یا مسخره ات کنه که چه عجب از این کارا میکنی. 🙁
  • رنگی رنگی
   ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

   در موضوع کمک کردن بیشتر باید با توجه به شرایط موجود عمل کرد نه اینکه به هر کسی در خیابون بگید کمک میخوای یا نه!!! مثلا ممکنه کسی رو ببینید که در خیابون بار سنگینی دستش هست، یا ماشینش خراب شده و … و ممکن هم هست کسی رو در این شرایط نبینید. و البته به جز غریبه ها آشناها هم هستن، قطعا وقتی بخواید به مادر یا پدرتون کمک کنید شما رو مسخره نمیکنن.
   • علی خراسانی
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

    منم خطابم به غریبه های توی خیابون نبود.
    بلکه منظورم دوست و آشناهای نزدیکن. که در این صورت ترجیح میدم اونا بهم درخواست کمک بدن تا اینکه من درخواست بدم و مورد تمسخر واقع بشم.
    • رنگی رنگی
     ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

     البته در کامنت بالا هم ذکر کردیم، باید با توجه به شرایط باشه، وقتی کسی به کمک احتیاج داشته باشه و شما این رو حس میکنید، اگر بهش پیشنهاد بدید قطعا قبول میکنه، برای متوجه شدن بهتر موضوع پیشنهاد میدیم متن پست رو یک بار دیگه بخونید 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...