چالش رنگی 4 مرداد - روز استفاده از ماشین دوست و همکارها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۴ مرداد – روز استفاده از ماشین دوست و همکارها

چالش رنگی ۴ مرداد – روز استفاده از ماشین دوست و همکارها

شما تا حالا برای کاهش ترافیک و آلودگی چه کاری انجام دادین؟ خیلی از ما ها دلمون میخواد یه کاری در جهت کم شدن ترافیک و آلودگی انجام بدیم اما خب شاید با خودمون فکر کنیم که من یه نفرم و کارم هیچ تاثیری بزرگی نمیذاره رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که اولا خودتون رو دست کم نگیرید و  دوما یادتون باشه که «قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود».

s3-

کاری که امروز برای چالش رنگی میتونید انجام بدید اینه که مسیر خونه تا محل کار یا دانشگاه رو با ماشین شخصی نرید و مثلا امروز با دوستانتون قرار بذارید و کسایی که هم مسیر هستند با هم دیگه و با یه ماشین به محل مورد نظر برن. این کار رو برای تمام هفته میتونید برنامه ریزی کنید هر روز هفته با یه ماشین همه باهم مسیر رو طی کنید. با این کار هم به کم شدن ترافیک و کاهش آلودگی کمک کردین هم توی مسیر بهتون کلی خوش میگذره و میتونید بگید و بخندین و آهنگ گوش کنید و … و هم در هزینه ی بنزین صرفه جویی کنید که در پایان ماه مبلغ خوبی میشه.

pas-

امروز دست به کار بشید و یه فراخوان بین بچه های هم مسیر خودتون بزنید و هر کسی استقبال کرد رو  انتخاب کنید و بعد روزهای هفته رو تقسیم کنید که هر کس چه روزی باید با خودش ماشین بیاره و بقیه رو هم سوار کنه، میتونید یه ماه این طرح رو اجرا کنید بعد از پایان دوره دوباره نظرسنجی کنید که این کار ادامه پیدا کنه یا تموم بشه.

4

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. hmz
  ۵ مرداد ۱۳۹۶

  این چالش هدف اصلیش استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی بوده به این صورت که همه بخوننش D
  • رنگی رنگی
   ۸ مرداد ۱۳۹۶

   چالش وسایل نقلیه عمومی هم داریم در روزهای دیگه ی سال 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...