چالش رنگی 31 فروردین - روز بافتن دستبند دوستی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳۱ فروردین – روز بافتن دستبند دوستی

چالش رنگی ۳۱ فروردین – روز بافتن دستبند دوستی

تا حالا شده برای دوستانتون یک چیزی به عنوان هدیه خودتون درست کنید؟ قطعا گرفتن یه هدیه ی دست ساز خیلی قشنگه. اینکه دوست آدم زمانی رو بذاره و یک چیزی رو با دست های خودش برای ما درست کنه خیلی لذت بخشه.

star3

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز یه هدیه ی دست ساز هر چند کوچیک مثل یک دستبند دوستی رنگی رنگی برای دوستانتون درست کنید. قیمت مادی هدیه مهم نیست مهم اینه که شما وقت گذاشتین و یه چیز خوشگل و شاد و بهاری برای دوستتون درست کردین.

star3

برای دادن این مدل هدیه های دلی دنبال یه روز خاص یا یه مناسبت نباشید همین امروز اولین روز از ادامه ی دوستیتون به حساب میاد در نتیجه به خودی خود یه روز خاصه پس امروز رو با یه هدیه ی رنگی رنگی برای دوستتون پر رنگ تر کنید و اینجوری بهش یاد آوری میکنید که دوستش دارید و دوستی تون خیلی با ارزشه و شما قدر بودنش رو میدونید.

star3

تاثیری که این هدیه ی کوچیک بدون مناسبت توی دوستیتون میذاره باور نکردنی هست. ما میتونیم با کارهای کوچیک باعث حال خوب دیگران بشیم. میتونیم یه نفر رو حتی از غصه در بیاریم.بهش یاد آوری کنیم که کنارش هستیم و کمکش میکنیم.

star3

یادتون باشه کنار اون دستبند دلبر که میخواین به دوستتون هدیه بدین یه یادداشت هم بذارید و بهش بگید این یه هدیه ی کوچیکه که فقط بهت یادآوری کنم خیلی برای من عزیز هستی. همین!

 31

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...