چالش رنگی 30 تیر - روز یادداشت های قدردانی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳۰ تیر – روز یادداشت های قدردانی

چالش رنگی ۳۰ تیر – روز یادداشت های قدردانی

اینکه آدم بلد باشه از دیگران تشکر کنه یک موهبت هست، اگر شما خیلی راحت واسه کارهای کوچیک یا بزرگ دیگران ازشون تشکر میکنید قطعا نشون دهنده ی قلب مهربونتون هست. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز برای تک تک آدم هایی که در روز باهاشون ارتباط دارید یه یادداشت تشکر و قدردانی بنویسید و یادداشت مربوط به هر کس رو بهش بدین.

h3-

از عزیزانتون شروع کنید و بعد برسید به دایره دوستانتون و بعد از اون کسایی که ممکنه امروز برای اولین بار ببینیدشون، مثلا یه تشکر بابت لبخند زیبای روی صورت بنویسید و اونو به اولین نفری که در مترو یا اتوبوس دیدین در حال خودشه و لبخند به لب داره بدین 🙂

h3-

اینجوری امروز شما کلی حال خوب و لبخند بین اطرافیانتون پخش میکنید. کسایی که یادداشت رو میگیرند و با تعجب تای کاغذ رو باز میکنند و بعد میبینن شما حواستون به جزییات حتی کوچیک هم هست و بابتش ازشون تشکر و قدردانی کردین.

شاید این کار شما تلنگری بشه برای دیگران، اینکه مثلا کار خوبشون بدون جواب نمیمونه و در این دنیا یه نفر هست که بابتش ازشون تشکر کنه، یا اینکه مثلا تلنگری میشه که اون ها هم فردا همین حال خوب رو به عزیزانشون و دوستانشون هدیه بدن.

در واقع میتونیم بگیم شما دو تا راه برای ادامه ی زندگیتون دارید.

1-

اول اینکه یه جا بشینید و از عالم و آدم توقع کارهای متنوع داشته باشید و همیشه غر بزنید و در نهایت هم هیچ کس کاری رو با رغبت براتون انجام نده؛

2-

دوم اینکه همیشه لبخند بزنید و بابت کارهای کوچیک و بزرگ دیگران که حتی وظیفشون هست ازشون تشکر کنید و در نهایت دیگران با جون و دل براتون کار انجام بدن.
انتخاب با خودتونه، کدوم راه رو بیشتر دوست دارید؟

30

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...