چالش رنگی 3 مرداد - روز خواهرونه - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳ مرداد – روز خواهرونه

چالش رنگی ۳ مرداد – روز خواهرونه

امروز وقتشه که یه روز خیلی خوب و خاص رو با خواهرتون بگذرونید، رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز بیش تر از همیشه هوای دل خواهرتون رو داشته باشید و سعی کنید خواهرتون رو با خرید یه هدیه ی بی دلیل حتی کوچیک خوشحال کنید. همه ی خواهرها و برادر های دنیا یه روزهایی با هم دعوا و قهر کردند اما در نهایت دوباره آشتی می کنند و خب شما هم از این دایره مستثنا نیستید و با همه ی قهر و آشتی ها قلب تون برای همدیگه میتپه.

h1-

برای چالش رنگی امروز می تونید امروز یه نامه ی کوتاه بنویسید و اون رو برای خواهرتون در تلگرام بفرستید یا براش ایمیل کنید. حتما اینو ذکر کنید که خوشحالید که خواهری مثل اون دارید، شاید این جمله خیلی شعاری و یا خیلی ساده باشه اما تاثیرش بی نظیره و احتمالا خواهرتون رو غرق شادی و خوشحالی میکنه.

h1-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگه خواهر ندارید امروز برید سراغ یکی از دوستای صمیمی تون که مثل خواهرتون هست یا هر کس دیگه ای که مثل خواهر براتون عزیز هست، وقت بگذرونید. لطفا بهشون بگید که درسته خواهر واقعی ندارم اما تو برام مثه یه خواهر واقعی عزیز و مهربونی. قطعا اون ها هم از شنیدن این جمله کلی خوش حال میشن. امروز سعی کنید کلی سلفی از خودتون و خواهرتون بگیرید و با عنوان روز خواهرونه امروز رو ثبت کنید.

3

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. mina
  ۳ مرداد ۱۳۹۶

  درضمن روز دختر روهم به خواهراتون تبریک بگین?




 2. آریانا
  ۳ مرداد ۱۳۹۶

  من ۱۲ سالمه یک خواهر۷ساله و یک دختر عمه کهمثل خواهرمه۶ساله دارم براشون دوتا کتاب و دوتاعروسک گربه خریدم.
  روز دختر مبارک




 3. sarina
  ۳ مرداد ۱۳۹۶

  چقد خوب.چقد دلم خواست ک خواهر داشته باشم.
  رفیقامم که هرچقدر برام مث خواهر باشن اما انگار من حتی ب اندازه ی رفیق هم نیستم براشون:((



ارسال نظر





رنگی رنگی یعنی...