چالش رنگی 3 فروردین - روز خیلی لبخند بزن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳ فروردین – روز خیلی لبخند بزن

چالش رنگی ۳ فروردین – روز خیلی لبخند بزن

تا حالا در مورد معجزه لبخند شنیدین؟ تا حالا به این فکر کردین که لبخندتون چه قدرتی داره و با لبخندتون چه کارهایی میتونید بکنید؟!  تا حالا رو به روی آینه موهاتونو شونه کردین و در حین شونه کردن لبخند زدین؟ دقت کردین با لبخند چقدر شیرین تر به نظر میاین؟

h1-

چالش امروز رنگی رنگی لبخند زدنه. توی این روزها لطفا موقع مهمونی های عید دیدنی لبخند فراموش نشه. تمام اوقات یه لبخند بزرگ و دلبر باید روی لب هاتون باشه. جوری که هر کسی توی این عید دیدنی ها شما رو دید بهتون بگه امسال چه تغییری کردی؟ خیلی خوشگل شدی. و شما لبخندتونو در این لحظه جذاب تر میکنید و میگید ممنونم کاری خاصی نکردم بعد توی دلتون میدونید که تغییری که طرف در مورد شما منظورشه همون معجزه ی لبخند شماست.

h1-

چی میشه همیشه لبخند روی لب هاتون باشه؟! چی میشه اگه هر جایی که میرید تا اسم شما میاد اولین چیزی که توی ذهن طرف مقابل از شما میاد لبخند زیبا و دل فریبتون باشه؟

چی میشه گاهی به غریبه ها هم لبخند بزنیم؟ توی مترو توی اتوبوس توی خیابون اگه غیر ارادی با هر کسی چشم تو چشم شدین به جای اینکه به سرعت و معذب روتونو برگردونید این بار به نگاه کردنتون ادامه بدین و لبخند بزنید و سری تکون بدین. اجازه بدین اون غریبه تا چند لحظه بعد و حتی تا پایان اون روز به لبخند شما فکر کنه و هی با خودش بگه چی توی چهرتون اینقدر دلنشین بود که فراموشش نکرده؟! خوبیه ی لبخند زدن اینه که به صورت خیلی عجیبی مسری هست و طرف مقابل چه بخواد چه نخواد اونم جواب لبخند شما رو با لبخند جواب میده.

h1-

بیاین همه با هم اطرافمونو پر از لبخند و انرژی مثبت کنیم. این حق ماست که بین ادم هایی باشیم که لبخندشون بزرگ ترین مشخصه ی صورتشون هست. امروز به طور جدی بهش فکر کنید.

photo5924748076361295989

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Marjan
    ۳ فروردین ۱۳۹۶

    من که امروز تا می تونستممم غر زدم 🙁ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...