چالش رنگی 3 اسفند - روز بند کفش های رنگی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳ اسفند – روز بند کفش های رنگی

چالش رنگی ۳ اسفند – روز بند کفش های رنگی

زندگی شما چقدر رنگی رنگی و متفاوت هست؟ آیا برای این کار قدمی بر میدارید؟ میدونید حضور رنگ ها چقدر روی روحیه و حال خوبتون تاثیر داره؟ رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده معجزه ی رنگ ها رو نادیده نگیرید و امروز سعی کنید برای رنگی تر شدن دنیاتون یه قدم هر چند کوچیک بردارید مثلا میتونید امروز هر لنگه ی کفشتون رو یه رنگ بند کنید. مهم نیست که این کار عجیبه و متعارف نیست مهم اینه همین دوتا بند که هر کدوم یه رنگ هستند میتونن باعث کلی حال خوب و انرژی مثبت درون شما بشند و از همه ی این ها مهم تر حتی کسایی که شما رو می بینند و موافق این کار نیستند ته دلشون شجاعت شما رو تحسین می کنند.

star1

زندگی با همین بهونه های کوچیک رنگی میشه، رنگی کردن زندگی بی نهایت در روحیه و حال و هواتون توی زندگی تاثیر مثبت میذاره اصلا خدا رو چه دیدی شاید همین بند کفش های رنگی باعث شد شما هم جز خانواده ی رنگی رنگی ها بشید و کم کم اینقد شجاع بشید که بتونید در همه جا رنگ ها رو وارد زندگیتون کنید.

star1

یادتون باشه اگر چالش امروز رو انجام دادین از کفش هاتون عکس بگیرید و برای دوستانتون هم عکس رو ارسال کنید تا شاید اون ها هم با این کار شما سر ذوق بیان که گاهی با یه چیز های خیلی کوچیک میشه متفاوت و خوشحال بود.

3 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. درسا
    ۳ اسفند ۱۳۹۶

    رنگی رنگی جونم. مناسبت های این تقویم خیلی خوبن. ولی با اجازه من یک کوچولو زود تر و با کمی تغییر از مناسبت هاش استفاده کردم، چون واقعا ضروری بود. دیروز چهارشنبه وقتی وارد مدرسه شدم ، دیدم بچه ها دارن به یکی از هم کلاسی هام می خندن و اون هم خیلی خجالت زده شده. دیدم که یکی از پاهاش رو پشت اون یکی پاش قایم کرده. وقتی از خودش پرسیدم چرا بقیه دارن بهت می خندن ، اون گفت « امروز صبح که داشتم می امدم مدرسه خیلی دیرم شده بود . واسه همین حواسم نبود و کفش هام رو لنگه به لنگه پوشیدم »من در اون لحظه به طرز عجیبی یاد مناسبت های تقویم رنگی رنگی افتادم و بهش گفتم ، راستی می دونی امروز روز کفش های لنگه به لنگس و منم میخواستم کفشامو لنگه به لنگه بپوشم اما یادم رفت؟ بعدش به همه گفتیم که امروز روز کفش های لنگه به لنگه تو تقویم منه و انگار همه واقعا قانع شده بودن و یه جورایی از خنده هاشون شرمنده.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...