چالش رنگی 3 آبان - روز نگاه دقیق به مسیر روزانه - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳ آبان – روز نگاه دقیق به مسیر روزانه

چالش رنگی ۳ آبان – روز نگاه دقیق به مسیر روزانه

در مسیر روزانت به مقاصد مختلف چقدر به جزییات اطرافت دقت میکنی؟؟ مثلا همیشه در حال اهنگ گوش کردن هستید و متوجه ی اتفاق های اطرافتون نیستید؟ مهم نیست مسیر روزانتون پیاده میرید یا با ماشین یا با مترو یا با اتوبوس و … مهم اینه که به همه چی امروز با دقت بیشتری نگاه کنی و در جزئیاتی که میبینی دنبال اتفاق های خوب و لبخند باشی. به درخت ها، به مغازه ها، به آدم ها، به برگ هایی که هر روز زرد و زرد تر میشن و روی زمین میریزن، به همه ی جزییات مسیرت دقت کن و دنبال زیبایی ها باش تا یادبگیری در هر چیزی میشه جزئیات زیبا پیدا کرد.

heart3

قطعا همه مون در طول روز با خیلی از صحنه ها یا برخورد های ناخوشایند رو به رو میشیم و همه چیز همیشه عالی نیست اما هنر زندگی اینه که اون ها رو از ذهنمون حذف کنیم و فقط اتفاق های خوب و دوست داشتنی رو در ذهنمون ثبت و پر رنگ کنیم.

heart3

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که مثلا امروز در مسیر روزانه تون سعی کنید بیشتر از همیشه به آدم هایی که میبینید لبخند بزنید، بدون ترس لبخند بزنید و مهربونی رو پخش کنید، یادتون باشه زندگی همین روزها و همین جزییاتی هست که شاید هر روز از کنارش ساده رد میشیم و بهشون توجه نمیکنیم. یادتون باشه دلخوشی و دلایل لبخند زدن در اطرافمون کم نیستند فقط باید ما جور دیگه ای دنیای اطرافمون رو ببینیم.

3

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. الهام
    ۳ آبان ۱۳۹۶

    سلام چرا بخش wall رو برداشتید ؟
    من خیلی دوستش داشتم 🙁ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...