چالش رنگی 29 تیر - روز صبحانه درست کردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۹ تیر – روز صبحانه درست کردن

چالش رنگی ۲۹ تیر – روز صبحانه درست کردن

امروز از فرصت استفاده کنید و همه ی اعضای خانواده رو دور هم جمع کنید و به یه صبحانه ی خونگی منحصر به فرد مخصوص خودتون دعوت کنید. صبحانه ای که توی انگلیسی بهش میگند «برانچ» یعنی یه چیزی بین صبحانه و نهار، متنوع و جذاب 🙂

یه بار که هزار بار نمیشه…چه اشکالی داره امروز اگر میتونید یه کم دیرتر از معمول صبحانه بخورید اما اینقدر مفصل بخورید که جایی برای نهار باقی نمونه.

s-

امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده وارد آشپزخونه بشید و یکی یکی منو صبحانه ی مفصل ذهنیتون رو آماده کنید و کنار بذارید. مثلا پن کیک درست کنید و لا به لای طبقاتش شکلات کاکائویی یا عسل بزنید، بعد برید سراغ یه املت خوشمزه با قارچ، بعد یه کم عدسی یا خوراک لوبیا، نیمرو با ژامبون، اسنک مرغ و قارچ، خوراک ذرت و سبزیجات، در کنار همه ی این ها کره و پنیر و مربا هم بذارید با لیوان های بزرگ آبمیوه طبیعی، و در آخر شیر و چای.

s-
میز رو بچنید و اعضای خانواده رو به برانچ دعوت کنید قطعا با دیدن میز و اون همه خوراکی خوشمزه و جذاب غش میکنند از خوشحالی. موضوع خیلی مهم اینه که از هر چیزی به مقدار کم درست کنید که همه ی میز صبحانه تمام و کمال خورده بشه و چیزی اضافه نیاد و حیف نشه.

29

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...