چالش رنگی 29 اردیبهشت - روز آشپزی هیجان انگیز - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۹ اردیبهشت – روز آشپزی هیجان انگیز

چالش رنگی ۲۹ اردیبهشت – روز آشپزی هیجان انگیز

مهم نیست توی خونه ی شما چه کسی اغلب غذا درست میکنه مهم اینه که امروز شما باید دست به کار بشید و یه غذای هیجان انگیز با یک تزئین اشتها بر انگیز که ظرف غذاتونو بیشتر شبیه یه تابلو نقاشی میکنه درست کنید.

h1-

دنبال یه دستور غذای خاص توی اینترنت یا کتاب آشپزی نباشید امروز روز خلاقیت شماست به حس چشاییتون اعتماد کنید و برید سراغ یخچال و فریزر و هر چی که دارید رو در بیارید و شروع کنید به انجام معجزه با مواد غذاییتون، سیب زمینی، هویج، مرغ، قارچ، فلفل دلمه، ذرت و نخود فرنگی و خیلی چیزهای دیگه که در لحظه توی خونتون موجود دارید. در انتهای کار هم یه سس هیجان انگیز و خوشمزه و شاید کمی تند برای تنوع برای کنار غذا درست کنید.

 شک نکنید که نتیجه ی کار علاوه بر هیجان انگیز بودن خوشمزه هم خواهد بود و اینکه میتونید این غذا رو به نام خودتون ثبت کنید و یه اسم دوست داشتنی هم روش بذارید! چی از این بهتر آخه؟

h1-

یادتون باشه حتما از مراحل پخت و تزئین نهایی برای ثبت در تاریخ عکس بگیرید تا هر وقت چشمتون به اون عکس افتاد یاد تجربه ی فوق العاده ی امروزتون بیوفتین و لبخند بزنید.

h1-

اگه هر از گاهی این مدلی آشپزی کنید هم یه کار جذاب انجام دادین هم به کودک درونتون اجازه ی آشپزی کردن دادین.

h1-

موضوع مهم اینه که یادتون باشه هر مرحله ای که انجام میدین ظرف های کثیف اون مرحله رو بشورید و کنار بذارید اینجوری پایان کار یه کوه بزرگ از ظرف های کثیف منتظرتون نیست و آشپزی بیشتر از قبل براتون لذت بخش میشه.

photo6030642938880567501

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...