چالش رنگی 29 مرداد - روز زیبا ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۹ مرداد – روز زیبا ها

چالش رنگی ۲۹ مرداد – روز زیبا ها

زیبایی یه معیاره که به چشمای ما و طرز تفکر ما بستگی داره. امروز سعی کنید در تمام لحظه ها یاد شعر سهراب سپهری باشید «چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید» و یه جور دیگه دنیا رو ببینید و توی هر چیزی و هر کسی یه زیبایی جدید کشف کنید. تا حالا با دقت به چشم های عزیزانتون نگاه کردین؟ تا حالا بهشون گفتین چقدر چشمای زیبایی دارید؟ تا حالا بهشون گفتین چشماتون دنیا دنیا آرامش و زیبایی رو منتقل میکنه؟

h1-

امروز سعی کنید حال خوب و حس خوب بین اطرافیانتون پخش کنید و زیبایی هایی رو توی وجود اون ها ببینید که همیشه راحت از کنارش رد میشدین و یا بهش توجه نمیکردین.

h3-

امروز مهربونی رو بی قید و شرط همه جا پخش کنید هر جایی که میرید با هر کسی که هم کلام میشید سعی کنید وقت خداحافظی طرف مقابل رو پر از حس خوب و زیبا بودن بکنید. امروز به مامانتون بگید چه مدل موهات امروز خوش حالت شده. به باباتون بگید با این مدل ریش خیلی جنتلمن شدی. به خواهرتون بگید راستی این کفش های جدیدت خیلی بهت میاد. به برادرتون بگید این رنگ تیشرت خیلی بهت میاد. به دوستتون بگید این مانتو کلی خوشگلت کرده. با همین جمله های ساده میتونید کلی لبخند و حال خوب برای دیگران بوجود بیارید. اشتباه نکنید منظورمون این نیست که دروغ بگید، منظورمون اینه که معیار زیبایی شناسی رو توی ذهنتون تغییر بدین و با دقت بیشتر به اطرافیانت نگاه کنید. به همین آسونی🙂

29

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...