چالش رنگی 29 مهر - روز تشکر کردن از کسی که ظرف ها رو میشوره - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۹ مهر – روز تشکر کردن از کسی که ظرف ها رو میشوره

چالش رنگی ۲۹ مهر – روز تشکر کردن از کسی که ظرف ها رو میشوره

در خونه ی شما اغلب کی ظرف میشوره؟ شما؟؟ یا خواهر یا برادرتون؟؟ پدر یا مادرتون؟؟ یا اینکه ماشین ظرف شویی؟؟ امروز وقت تشکر کردن از اون شخص هست. یادتون باشه که ظرف شستن میتونه لذت بخش هم باشه، مثلا در فکر و خیال خودت غرق بشی یا اینکه مثلا یه آهنگ رو زیر لب برای خودت زمزمه کنی و ظرف بشوری خیلی خوبه اما همین کار لذت بخش و خوب وقتی تبدیل به وظیفه میشه دیگه مثل قدیم جذاب نیست و ممکنه باعث آزار بشه.

star2
امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده از کسی که در خونه اغلب ظرف میشوره تشکر کنید و بهش بگید حواستون هست که این کار هر روز به گردنشه اینجوری حداقل باعث میشید که اون بنده خدا هم لبخند بزنه و از حجم قدردانی شما چشماش قلب قلبی بشه…. میتونید خودتون هم دست به کار بشید و ببه کسی که ظرف میشوره بگید : “امروز من ظرف ها رو میشورم و امروز روز مرخصی شماست!” احتمالا کلی از مهربونی شما خوشحال میشه.

star2
برای این کار میتونید برای خودتون چندتا آهنگ رو انتخاب کنید و موقع ظرف شستن به اون ها گوش بدین و پر از حس خوب و انرژی مثبت بشید. یادتون باشه بعد از شستن ظرف ها اون ها کامل خشک کنید و داخل کابینت یا سر جای خودشون بذارید اینجوری سینک خلوت و قشنگ میشه.
فراموش نکنید بعضی از کارها در ظاهر خیلی کوچیک و پیش پا افتاده هستند اما تاثیری که روی اطرافیان میذارند خیلی بزرگ و مهمه که نمیشه ازشون آسون گذشت.

Screenshot_2017-08-31-16-31-17

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...