چالش رنگی 29 خرداد - روز برنامه ریزی برای یک سفر تنهایی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۹ خرداد – روز برنامه ریزی برای یک سفر تنهایی

چالش رنگی ۲۹ خرداد – روز برنامه ریزی برای یک سفر تنهایی

سفر همیشه حالتون رو جا میاره و شما رو تبدیل به یه آدم پر انرژی و شاد میکنه، کسی منکر جذابیت مسافرت نمی تونه بشه دیدن شهر ها و کشورهای مختلف و امتحان کردن غذاهای جدید و معاشرت با فرهنگ های جدید قطعا خیلی خوب و جذابه.

s-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگه از طرف خانوادتون مشکلی ندارید یه سفر تنهایی و کوله به پشت برید. کوله پشتی تون رو مجهز کنید و رویاهاتون رو واقعی کنید اما قبل از شروع سفر باید تمام و کمال برنامه ریزی کنید و همه چی رو تحت کنترل خودتون قرار بدین. باید از قبل محل اسکان و شرایط غذا رو برنامه ریزی کنید و موضوع خیلی مهم اینه که باید حواستون به هزینه ها باشه شاید دفتر کیف پول رنگی من اینجا بتونه خیلی بهتون کمک کنه تا بیشتر بتونید هزینه ها رو مدیریت کنید.

s-

اگه هم با شرایط خانوادتون  الان امکان این مدل سفر های تنهایی براتون نیست نا امید نشید و توی یه دفتر آرزوها و رویاهاتون در مورد یک سفر تنهایی و رویایی رو بنویسید هر چقدر نوشتتون با جزییات بیشتر و پر رنگ تر باشه امکان اتفاق افتادنش براتون بیشتر و بیشتر میشه. کار دیگه ای که توی این شرایط می تونید بکنید اینه که رویاهاتون رو تا جایی که می تونید توی سفر های خانوادگی واقعی کنید و سعی کنید با همه ی وجود لذت ببرید و با کوله باری از تجربه و حال خوش به خونتون برگردید.

29

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Ghazalekbt
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

    بسیار عالی بود
    ممنون از راهنماییت❤❤❤ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...