چالش رنگی 28 اردیبهشت - روز بازدید از یک موزه - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۸ اردیبهشت – روز بازدید از یک موزه

چالش رنگی ۲۸ اردیبهشت – روز بازدید از یک موزه

تا حالا تجربه ی رفتن به موزه رو داشتین؟ رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میکنه امروز با دوستانتون قرار بذارید و یا حتی خودتون تنهایی سری به یه موزه بزنید و غرق بشید توی تاریخ و حسابی عکس بگیرید. سعی کنید امروز بیشتر دقت کنید و عکس هایی با زاویه های جدیدی بگیرید و چند ساعتی رو اونجا فارغ از هر فکر و خیالی بگذرونید. یادتون باشه در ابتدای ورود به موزه اگه جایی توضیحات در مورد موزه نوشته شده با دقت بخونید و برای آرشیوتون از اون نوشته و توضیحات هم عکس بگیرید.

heart3

یه پیشنهاد اینه که با خودتون یه بسته آبنبات میوه ای هم ببرید و وقتی حسابی گشتین و همه جا رو دیدین و عکس گرفتین روی یه صندلی بشینید و کمی استراحت کنید و یه آبنبات میوه ای کنار لپتون بذارید و آروم آروم اونو مزه مزه کنید و به بازدید کنندگان دیگه ی موزه نگاه کنید و سعی کنید موزه رو از دید اون ها ببینید و فکر کنید چه فکری توی ذهن اون ها اون لحظه وجود داره.

heart3

بعد از بازدید از موزه هم تنهایی یا با دوستانتون به یه رستوران همون اطراف برید و تا موقعی که سفارشتون آماده میشه بشینید و عکس هایی که گرفتین رو تماشا کنید و قسمت های مختلف موزه رو تصور کنید. و اینکه لطفا فراموش نکنید اگه خواستین عکس های موزه رو در صفحتون یا در دنیای مجازی پخش کنید لطفا برای عکس ها افکت نذارید و اجازه بدین عکس واقعی و بدون افکت رو همه ببینند و لذت ببرند.

28

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. reyhuneeeh
    ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

    ما امروز ۵ ساعت برای این کار وقت گذاشتیم و واقعا عالی بووودارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...