چالش رنگی 28 مرداد - روز خوشحالسازی پدر و مادر - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۸ مرداد – روز خوشحالسازی پدر و مادر

چالش رنگی ۲۸ مرداد – روز خوشحالسازی پدر و مادر

امروز با خودتون فکر کنید ببینید برای جبران زحمات های بی اندازه ی پدر و مادرتون چه کارهایی میتونید انجام بدین و  برای خوشحال کردن پدر و مادرتون چه کاری از دستتون بر میاد.

h1-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز و این لحظه رو قدر بدونید چون ما نمیدونیم این فرشته های بی بال رو تا چه زمانی در کنار خودمون داریم. امروز یه کار هر چند کوچیک برای خوشحالی پدر و مادرتون انجام بدین. گاهی یه تشکر کوچولو یا هدیه ی بی دلیل از صدتا هدیه ی گرون قیمت ارزش بیشتری داره. امروز دست به کار بشید و یه کیک خونگی خوشمزه درست کنید میتونید از اینترنت دستور یک “کیک ساده” رو پیدا کنید و یا اینکه از سوپرمارکت نزدیک خونتون یه پودر کیک آماده بخرید و یه کیک کوچیک خوشمزه درست کنید صرفا واسه خوشحالسازی پدر و مادرتون. کیکتون رو میتونید بعد از ظهر برش بزنید و با چند فنجون چایی همگی دور هم بخورید و در مقابل چشم های پرسشگر پدر و مادرتون که میخوان بدونن موضوع کیک چیه؟ بهشون بگید این کیک یه تشکر خیلی خیلی کوچولو بخاطر همه ی زحمت های شماست.

h1-

برای خوشحال کردن عزیزانتون دنبال دلایل عجیب و بزرگ نباشید و بدون قید و شرط عسق و انرژی مثبت رو بین اطرافیانتون پخش کنید. یادتون باشه که پدر مادرها هیچ انتظاری به جز احترام و عشق و محبت از بچه هاشون ندارند. پس تا جایی که میتونید هوای دلشون رو داشته باشید و خدایی نکرده باعث رنجش شون نشید.

28

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...