چالش رنگی 27 فروردین - روز مراقبت از ناخن ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۷ فروردین – روز مراقبت از ناخن ها

چالش رنگی ۲۷ فروردین – روز مراقبت از ناخن ها

چقدر به ناخن هاتون توجه میکنید؟ چقدر حواستون به مرتب و خوشگل بودن اون ها هست؟ خب زیبایی و مرتب بودن ناخن ها خیلی در ظاهرتون تاثیر داره. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز یک برنامه ی مانیکور برای خودتون بذارید اگر در مورد مانیکور چیزی نمیدونید بمیتونید در سایت رنگی رنگی کمی سرچ کنید ما در مورد مانیکور قبلا پست داشتیم.

star2

پیشنهاد دیگه رنگی رنگی اینه که امروز سری به جعبه ی لاک هاتون بزنید و یه لاک خوشرنگ بزنید یا حتی میتونید هر ناخنتون رو یه رنگ لاک بزنید و یه تیپ رنگی رنگی و شاد بزنید. یادتون باشه از یه نفر بخواین از ده تا انگشت شما کنار هم به صورت رنگی رنگی یه عکس براتون بگیره تا هر وقت رنگی رنگی بودن خونتون کم شد اون عکس رو ببینید و چشماتون قلب قلبی بشه.

star2

امروز اگر بیرون از خونه رفتید به ناخن های آدم های دیگه در اتوبوس، مترو یا خیابون توجه کنید و ببینید آدم های مختلف با تیپ های مختلف چه مدل ناخن هایی رو برای خودشون در نظر میگیرند. راستی اگر همیشه ناخن هاتون بلند و لاک زده است شاید تنوع خوبی باشه که برای یه مدت ناخن هاتون رو کوتاه و بدون لاک نگه دارید هم تنوع میشه و هم به ناخن هاتون زمان کافی میدین که هوا بخورند و اینکه یادتون باشه بهتره هر چند وقت یه بار ناخن هاتون رو به روغن زیتون آغشته کنید و اون ها رو با روغن زیتون کمی ماساژ بدین اینجوری ناخن هاتون کمی تقویت میشن و در مقابل شکستگی هم مقاوم تر میشن.

 27

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهرا
  ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

  سلام زنگی رنگی جون . ممنونم ازتون بابت تمام مطالب خوب و انرژی بخشتون :)
  من خیلی دوست دارم ناخونامو رنگی رنگی لاک بزنم ولی متاسفانه در جایی کار میکنم که اجازه لاک زدن نداریم!
  ولی با این حال ممنونم بابت این همه انرژیهای خوبی که برامون میسازید ؛
  به امید موفقیت بیشتر برای شما :)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...