چالش رنگی 27 بهمن - روز مهربون بودن با بچه های کوچولو - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۷ بهمن – روز مهربون بودن با بچه های کوچولو

چالش رنگی ۲۷ بهمن – روز مهربون بودن با بچه های کوچولو

شما در اطرافتون بچه ی کوچیک دارید؟ درسته که سر و کله زدن با بچه ها یه کم سخته و باید صبر و حوصله ی زیادی داشته باشید اما خب دنیای بچه ها دنیای خیلی شیرین، قشنگ و پاکی هست. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز رو با بچه های کوچولو وقت بگذرونید و باهاشون بازی کنید، دل به دلشون بدین این طوری کودک درونتون هم کلی شاد و خوشحال میشه.

star3

مثلا میتونید برای اون ها شعر و قصه بخونید یا نمایش اجرا کنید یا باهاشون بازی هایی رو بکنید که عاشقتون بشن. امروز یه کاری بکنید که یه روز خاص و استثنایی در حافظه ی اون ها ثبت بشه اینقدر بهشون خوش بگذره و بخندند که تنها آرزوشون تکرار این مدل روزها با شما باشه.

star3

با اینکار شما به روح خودتون هم آرامش و حس خوب منتقل می کنید و باعث می شین حس بهتری در زندگی داشته باشید، اینکه باعث لبخند روی لب های یه بچه باشید یعنی شما روح بزرگی دارید.

star3

اگر اطرافتون بچه ی کوچیکی وجود نداره که بتونید باهاشون وقت بگذرونید بهتره با دوستانتون یا حتی خودتون تنهایی سری به یه مرکز نگهداری کودکان بزنید و بعد هر کاری از دستتون بر میاد برای شادی و خوشحالی اون ها انجام بدین. شاید اصلا امروز اینقدر به خودتون خوش بگدره که تبدیل به یه قرار همیشگی بشه و هفته ای یه بار پروژه ی شادی بچه های کوچیک رو اجرا کنید.

27 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...