چالش رنگی 26 تیر - امروز روز چای سرد خوردنه - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ تیر – امروز روز چای سرد خوردنه

چالش رنگی ۲۶ تیر – امروز روز چای سرد خوردنه

با شروع تابستون دیگه خوردن چای داغ مثل زمستون مزه نمیده و شما میتونید چای سرد یا آیس تی رو امتحان کنید. درست کردن چای سرد خیلی آسونه و البته چندین روش متفاوت داره.

1-

اما یکی از روش ها که معمول ترینش هست اینه که چای معمولی رو دم کنید بعد بهش مقداری عسل اضافه کنید و بعد اونو داخل یخچال بذارید و موقع سرو در فنجون تون چند برگ نعناع تازه و چند قطره لیمو ترش بریزید و در نهایت یکی یا دو تا قالب یخ. به همین آسونی و به همین خوشمزگی شما یک فنجون چای پر طرفدار در اروپا رو برای خودتون درست کردین و میتونید در یه روز گرم وقتی از بیرون میاین خونه در یخچال رو باز کنید و چای سرد از قبل آماده شده برای خودتون بریزید بعد لم بدین روی مبل و یه موسیقی بی کلام آروم بذارید و چشماتون رو ببندین و چای سردتون رو مزه مزه کنید و همه ی خستگی ها و گرما ها رو از خودتون دور کنید.

2-

دومین روش اینه که به جای عسل آب پرتقال تازه به چایتون اضافه کنید و دیگه آب لیمو نریزید و باز هم از چند برگ نعناع تازه برای تزیین فتجونتون استفاده کنید. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده هر دو روش رو امتحان کنید و غیر این دو روش مدل های دیگه از چای سرد رو میتونید از اینترنت پیدا کنید و ببینید کدوم مدل با ذایقه شما هماهنگ تر هست و کدوم مدل به شما احساس بهتری میده و خستگی رو ازتون دور میکنه.

26

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...