چالش رنگی 26 اردیبهشت - روز اصلا غیبت نکردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ اردیبهشت – روز اصلا غیبت نکردن

چالش رنگی ۲۶ اردیبهشت – روز اصلا غیبت نکردن

وقتی یه نفر توی جمعمون نیست و در موردش حرف میزنیم یا در موردش حرف میشنویم میشه غیبت کردن! امروز بیایم به هیچ عنوان توی این موقعیت بد و زشت قرار نگیریم! یک امروز بیایم تمرین کنیم ببینیم دنیامون بدون غیبت کردن چطوری میشه و چه تغییراتی میکنه؟ شاید سخت باشه اما بخاطر آرامش روح و جسممون میتونیم از پسش بر بیایم.

s-

وقتی غیبت میکنیم دور سر خودمون و دور سر طرف مقابل صحبتمون دوتا ابر سیاه تشکیل میشه پر از انرژی منفی و زشتی که هی بزرگ و بزرگتر میشه و کم کم همه ی وجودتون رو میگیره.

غیبت کردن باعث میشه همیشه ته ته دلتون یه عذاب وجدان در مورد اون فردی که در موردش صحبت کردین بمونه، یه حس سنگینی که بی خود و بی جهت باید همه جا با خودتون بکشیدش و تا روزی که از طرف عذر خواهی نکردین دلتون سبک نمیشه.

s-

رنگی رنگی به شما به عنوان یک آدم رنگی رنگی پیشنهاد میده امروز اجازه ندین هیچ کسی پیش شما از یه نفر دیگه غیبت کنه یا حرف بزنه. اگه در همچین موقعیتی قرار گرفتین در صلح و آرامش و با روی خوش به طرف مقابلتون بگید ببخشید امروز من نه میخوام غیبت کنم و نه غیبت بشنوم! به همین آسونی به همین راحتی اجازه نمیدین هیچ بار و دینی روی گردن شما بمونه و تازه اینجوری به طرف مقابلتون هم تلنگر میزنید و یادآوری میکنید غیبت کردن کار خوبی نیست.

s-

پس لطفا امروز حواستون جمع باشه و اجازه ندید ابر شاد و گل گلی و پر انرژی ای که روی سرتون هست جاشو به یه ابر زشت و سیاه بده.

photo6030642938880567505

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...