چالش رنگی 26 خرداد - روز اینترنت ممنوع - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ خرداد – روز اینترنت ممنوع

چالش رنگی ۲۶ خرداد – روز اینترنت ممنوع

امروز از صبح که بیدار می شید وای فای گوشیتون رو خاموش کنید باور کنید هیچ اتفاق خاصی براتون نمی افته و هیچ چیز خاصی رو از دست نمیدین و زمین با اینترنت یا بدون اینترنت به چرخیدنش ادامه میده!!

s2-

امروز سعی کنید یه مدل دیگه زندگی کنید، مدل منحصر به فرد خودتون در یه روز بدون اینترنت. اصلا از خونه بیرون برید و سعی کنید بیشتر وقتتون رو با آدم های واقعی بگذرونید نه آدم های مجازی، و هزار و یک سرگرمی برای خودتون بوجود بیارید.

s2-

گاهی ما اینقدر درگیر دنیای مجازی می شیم که آدم های واقعی اطرافمون رو فراموش می کنیم و ممکنه یه روزی یهویی به خودمون بیایم و ببینیم آدم های واقعی و عزیز اطرافمون دیگه کنارمون نیستند، پس رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز تمام وقت در کنار آدم های واقعی باشید بگید و بخندین و خوش باشید و خوش بگذرونید.

s2-

امروز دست یه آدم واقعی عزیز توی زندگیتون رو بگیرید و مهمونش کنید برای نهار یا شام یا نوشیدن یه قهوه یا خوردن یه بستنی هیجان انگیز، تمام مدت باهم از هر دری حرف بزنید و غرق بشید توی دنیای جذاب واقعیتون و قول بدین که طول این مکالمه حتی یه نگاه هم به گوشیتون نندازید.

s2-

درسته اینترنت حکم یه معجزه در این عصر و زندگی همه ی ما داره اما باعث شده ما آدم ها از هم دور بشیم و قطعا یه روز حذف کردن اینترنت و بدون اون بودن در هفته هیچ مشکلی در زندگیمون بوجود نمیاره.

26

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...