چالش رنگی 26 اسفند - روز سفره هفت سین - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ اسفند – روز سفره هفت سین

چالش رنگی ۲۶ اسفند – روز سفره هفت سین

دیگه شماره معکوس برای اومدن بهار و عید نوروز شروع شده. اگر تا پارسال همه ی کارهاتون مربوط به سفره هفت سین رو در دقیقه ی نود، عجله ای و بدو بدو انجام می دادین رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امسال کمی زرنگ تر و فعال تر باشید و امروز با نام خدا و کلی انرژی مثبت و حال خوب سفره ی هفت سین خونتون رو بچینید و ببینید که چه چیزهایی کم و کسر دارید و چه کارهایی برای جذاب تر شدن سفره ی هفت سین می تونید انجام بدین. کم و کسری ها رو هم امروز تهیه کنید و بعد با خیال راحت هر روز به سفرتون نگاه کنید تا روز موعود برسه.

star1

سعی کنید در سفره ی هفت سین تون از رنگ های شاد استفاده کنید اینجوری نگاه کردن بهش باعث انتقال انرژی مثبت و حال خوب میشه. یادتون باشه حتما از سفره ی هفت سین تکمیل شدتون عکس بگیرید تا برای دوستانتون و اعضای خانوادتون بفرستید و بهشون در زمینه ی چیدن سفره ی هفت سین ایده بدین.

star1

امروز بهتره کمی در اینترنت در مورد فلسفه ی هر کدوم از موارد سفره ی هفت سین جست و جو کنید و ببینید دلیل حضور هر کدوم از سین های هفت سین چیه. اگر به چیز عجیب و جالبی برخوردین می تونید اون رو با اعضای خانواده یا دوستانتون به اشتراک بذارید.

26 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...