چالش رنگی 26 دی - روز تنها نبودن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ دی – روز تنها نبودن

چالش رنگی ۲۶ دی – روز تنها نبودن

یه روزهایی باید تنها نباشیم! باید به هر شکلی شده واسه خودمون یه نفر رو پیدا کنیم که باهاش معاشرت کنیم و وقت بگذرونیم و خوش باشیم. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز به یکی از دوستانتون که خیلی وقته ازش بی خبر هستید پیغام بدین و با هم برید یه کافی شاپ و یه چیز هیجان انگیز برای خودتون سفارش بدین و از هر دری حرف بزنید. یا مثلا کفش مناسب بپوشید و با یکی از دوستان یا اعضای خانواده تون برید به پارک و پیاده روی کنید. این کار هم یه ورزش براتون به حساب میاد و هم اینکه در روحیه تون تاثیر داره میتونید از درخت های خشک و بدون برگ عکس بگیرید و بعد اون ها رو در دو یا سه ماه دیگه تصور کنید که پر از برگ های تازه میشن. در ضمن یادتون باشه یه بطری آب هم همراهتون بردارید.

heart1

همه ی ما به همچین روزهایی نیاز داریم تا یادمون بیاد اطرافمون آدم هایی رو داریم که بودنشون برامون با ارزشه. اصلا شاید امروز اینقدر بهتون خوش بگذره که تصمیم بگیرید این برنامه رو به یه برنامه ی مدون تبدیل کنید و هفته ای یا دو هفته ای یه بار این قرار ها رو بذارید.

heart1

موضوع خیلی مهم اینه که همه ی ما آدم ها نیاز داریم که وقتمون رو گاهی با کسانی بگذرونیم که دوستشون داریم و کنارشون شادیم. راستی امروز میتونید یکی از دوستانتون که همیشه گوشه گیر یا تنها هست رو از تنهایی در بیارید و بهش بگید امروز تنهایی ممنوعه!

26 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...