چالش رنگی 25 مرداد - روز فکر کردن به رویاها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۵ مرداد – روز فکر کردن به رویاها

چالش رنگی ۲۵ مرداد – روز فکر کردن به رویاها

ذهن همه ی ما پر از رویاهای کوچیک و بزرگ و جور واجور هست رویاهایی که هر زمان بهشون فکر میکنیم لبخند به لبمون میاد و دلمون از به حقیقت پیوستن اونها شاد میشه. یادمون باشه برای رسیدن به رویاهامون باید تلاش کنیم و زحمت بکشیم.

h3-

لطفا این طرز فکر که میتونیم یه جا بشینیم و یهو یه عالمه رویای به حقیقت رسیده و شیرین مثه هلو رو بذارن تو بغلمون رو از خودتون دور کنید و همین امروز شروع کنید به قدم های برداشتن، حتی کوچیک، برای رسیدن به رویاهاتون.

h2-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز یه جدول از رویاهاتون درست کنید و اونو یه جایی بچسبونید که همیشه جلو چشماتون باشه و بتونید بهش انرژی مثبت بدین و ازش انرژی مثبت بگیرید و هر روز یه زمان مشخص از روز رو به فکر کردن به رویاهاتون اختصاص بدین و اون ها رو بررسی کنید و ببنید در چه مرحله ای هستید و چه کارهایی میتونید انجام بدین. کار بعدی که میتونید انجام بدین اینه که از جدول رویاهاتون یه عکس بگیرید و در گوشی تون ذخیره کنید و در مسیر رفت و آمد، وقتی مثلا منتظر اتوبوس هستید یا در مترو یا تاکسی نشستین، جدول رویا ها رو در گوشی تون ببینید و لبخند بزنید.

natije-

نکته ی خیلی مهم در مورد رویاها اینه که هر چقدر بیشتر بهشون فکر کنید و بیشتر در موردشون بنویسید به طور ناخودآگاه بیشتر تلاش میکنید. یادتون باشه برای رسیدن به رویاهاتون یه راه سخت در پیش دارید و نباید نا امید بشید و دست از تلاش بکشید.

25

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. هستی
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

    بزرگترین رویام بازیگر شدنه….ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...