چالش رنگی 25 آبان - روز خوشبختی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۵ آبان – روز خوشبختی

چالش رنگی ۲۵ آبان – روز خوشبختی

تا حالا به این سوال فکر کردین که خوشبختی چیه؟ آیا شما خودتون رو آدم خوشبخت و خوشحالی میدونید؟ رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز به این سوال فکر کنید و برامون بنویسید به نظرتون خوشبختی چیه و چه رنگیه؟ یادتون باشه واسه خوشبختی و خوشحالی دنبال دلایل بزرگ و عجیب و غریب نباشید. خوشبختی در واقع یه هنر هست اینکه شما بتونید از دل همه ی اتفاق ها و ماجراهای روزانه تون دلیل برای خوشبختی و خوشحالی پیدا کنید. درسته گاهی سخته و اینقدر مشکلات متفاوت در زندگی مون داریم که فکر میکنیم خوشبختی برای ما فقط یه رویای دور از دسترس هست اما باید بگیم این کار غیر ممکن نیست فقط کمی همت و تلاش و تمرین نیاز داره.

star3

اگه شما بتونید در زندگی برای خودتون دلخوشی های کوچک و بزرگ بوجود بیارید قطعا میتونید کم کم احساس خوشبختی کنید. در واقع باید بگیم بخش بزرگی از احساس خوشبختی کردن به ذهن و فکر خود ما برمیگرده. امروز بهتره یه بطری خوشبختی درست کنید. اینجوری که یه بطری ساده ی شیشه ای رو بردارید و خوشگلش کنید بعد هر روز توی یه کاغذ کوچیک یه دلیل برای خوشبختیتون بنویسید و کاغذتون رو توی اون شیشه بندازید. اینکه مثلا سلامت هستید یا اینکه پدر و مادرتون کنارتون هستن میتونه دلایل شیشه ی خوشبختی تون باشه. این شیشه براتون در زمان های نا امیدی حکم معجزه رو داره. مثلا هر وقت ناراحت و دلشکسته بودین میتونید برید سراغ شیشتون و یکی یکی کاغذ ها رو در بیارید و بخونید و به خودتون یادآوری کنید با وجود همه ی اون مشکلات باز هم شما خوشبخت هستید.

25

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. لیلا
  ۲۵ آبان ۱۳۹۶

  خوشبختی یعنی لبخند ارامش سلامتی
  خوشبختی یعنی از چیزایی ک داری لذت ببری یعنی عشق ورزیدن بخشیدن دوست داشتن
 2. الناز
  ۲۵ آبان ۱۳۹۶

  خوشبختی یعنی حس خوب بودن، حضور داشتن، تجربه کردن، و اینکه امروز اولین روز از دهه چهارم زندگیمه و هنوز رویاهای بزرگی دارم. خوشبختی یعنی داشتن امیدی که تو دلم هست. و خوشبختی حضور عشقی هست که نسبت به عزیزانم و موجودات زنده دنیا دارم.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...