چالش رنگی 24 خرداد - روز تنباکو ممنوع - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۴ خرداد – روز تنباکو ممنوع

چالش رنگی ۲۴ خرداد – روز تنباکو ممنوع

ممکنه بعضی ها از محصولات حاوی تنباکو استفاده کنند. خب سوال اول رنگی رنگی ازتون اینه که واقعا حیف جوونی و عمرتون نیست اینکه با دستای خودتون به بدنتون صدمه بزنید؟ ممکنه حتی خودتون این محصولات رو استفاده نکنید اما کنار کسانی باشید که این چیزها رو مصرف میکنند که باید بگیم فرقی نمیکنه و وقتی در کنار اون ها هستید هم انگار خودتون اون ها رو مصرف کردین. پس اولین موضوع اینه که خودتون استفاده نکنید و توی فضا های مسموم هم تا جای ممکن قرار نگیرید.

h3-

مگه چند بار دوره ی جوونی رو قراره بگذرونید؟ وجود ما پر از انرژی مثبت و حال خوب و خنده های از ته دل و بلند بلند است اما گاهی با یه کارهای اشتباه جلوی این حال و هوای خوب رو می گیریم و پر از انرژی منفی و حال و هوای مسموم یا خوشی های زود گذر میشیم

h3-

امروز بیایم به هم قول بدیم سراغ این چیزها نریم و ببینیم دنیامون بدون تنباکو چه شکلی و چه رنگی میشه؟ قطعا خوش رنگ تر و شاد تر و بهتر از روزهای قبل میشه. به امتحان کردنش می ارزه، کافیه فقط یه روز امتحانش کنید.

h3-

امروز از صبح که بیدار می شیم تا شب که می خوایم بخوابیم سعی کنیم هیچ ضرری به بدنمون نزنیم. قبل از انجام هر کاری اول به سلول هامون فکر کنیم و یه امروز سعی کنیم باهاشون مهربون باشیم و بهشون بگیم عزیزای من، سلول های خوشگلم امروز حواسم بهتون هست و تا جایی که در کنترلم باشه اجازه نمیدم آسیبی بهتون وارد بشه. قطعا پایان شب حال بهتری خواهیم داشت.

24

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ماندانا
    ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

    سلام خوبی؟ مرسی رنگی نگی.
    دور و برم هستن همکارایی ک خیلی سیگار میکشن و دیگ کارشون از گفتن من گذشته…هست یکی از عزیزان من ک مصرف تنباکو داره چندین هزار ساله. خودشمم همه ضررهاشو میدونه. همه…باهاشم خیلی صحبت کردم.خودش بهتر از من میدونه.ولی میگ فعلا تا این سری مشکلاتم حل نشه نمیتونم بذارمش کنار…خیلی بده.خیلی ناراحتم.خیلی.
    مرسیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...