چالش رنگی 24 فروردین - روز بافتن دستبند دوستی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۴ فروردین – روز بافتن دستبند دوستی

چالش رنگی ۲۴ فروردین – روز بافتن دستبند دوستی

تا حالا شده برای دوستانتون یک چیزی به عنوان هدیه خودتون درست کنید؟ قطعا گرفتن یه هدیه ی دست ساز خیلی قشنگه. اینکه دوست آدم زمانی رو بذاره و یک چیزی رو با دست های خودش برای ما درست کنه خیلی لذت بخشه.

s2-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز یه هدیه ی دست ساز هر چند کوچیک مثل یک دستبند دوستی رنگی رنگی برای دوستانتون درست کنید. قیمت مادی هدیه مهم نیست مهم اینه که شما وقت گذاشتین و یه چیز خوشگل و شاد و بهاری برای دوستتون درست کردین.

s2-

برای دادن این مدل هدیه های دلی دنبال یه روز خاص یا یه مناسبت نباشید همین امروز اولین روز از ادامه ی دوستیتون به حساب میاد در نتیجه به خودی خود یه روز خاصه پس امروز رو با یه هدیه ی رنگی رنگی برای دوستتون پر رنگ تر کنید و اینجوری بهش یاد آوری میکنید که دوستش دارید و دوستیتون خیلی با ارزشه و شما قدر بودنشو میدونید.

s2-

تاثیری که این هدیه ی کوچیک بدون مناسبت توی دوستیتون میذاره باور نکردنی هست. ما میتونیم با کارهای کوچیک باعث حال خوب دیگران بشیم. میتونیم یه نفر رو حتی از غصه در بیاریم.بهش یاد آوری کنیم که کنارش هستیم و کمکش میکنیم.

s2-

یادتون باشه کنار اون دستبند دلبر که میخواین به دوستتون هدیه بدین یه یادداشت هم بذارید و بهش بگید این یه هدیه ی کوچیکه که فقط بهت یادآوری کنم خیلی برای من عزیز هستی. همین!

photo5924748076361295980

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. آمال
    ۲۴ فروردین ۱۳۹۶

    میشه یاد بدین چجوری درست کنیم؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...