چالش رنگی 24 بهمن - روز بررسی کردن پلنر - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۴ بهمن – روز بررسی کردن پلنر

چالش رنگی ۲۴ بهمن – روز بررسی کردن پلنر

امروز روز سر و سامون دادن و بررسی کردن برنامه هامونه. امروز بهترین فرصت هست که به پلنرمون سر بزنیم و ببینیم کجای کار هستیم و چه کارهایی باید انجام بدیم و توی چه موضوعاتی از برنامه ای که ریختیم عقب هستیم و کدوم قسمت ها رو باید تغییر بدیم. چشم بهم زدیم و امسال هم داره تموم میشه پس در روزهای باقیمونده خیلی بیشتر از قبل حواستون به پلنرتون باشه و هر روز اون رو بررسی کنید و کارهاتون رو روی دور تند پیش ببرید.

star3

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز تصمیم های جدیدتون رو هم وارد پلنر کنید و با انرژی مثبت و حال خوب اون ها رو در دفترتون مشخص کنید تا هر زمان شروع کردین به ورق زدن اون ها رو بیشتر ببینید و بیشتر توجه کنید.

star3

اگر شما از اون دسته از افرادی هستید که در ذهنتون میگید “پلنر به چه دردی میخوره و خب که چی که پلنر داشته باشم؟” ما بهتون پیشنهاد میدیم فقط یه دوره پلنر رو امتحان کنید و ببینید چقدر در منظم شدن ذهن و فکرتون تاثیر مثبت داره پس این شانس رو از خودتون نگیرید.

star3

اگر تا حالا پلنر نداشتید می تونید امروز برای خودتون یه پلنر درست کنید، مثلا میتونید از یه سر رسید استفاده کنید یا اینکه پلنر های رنگی رنگی رو انتخاب کنید و اینجوری به ذهن و کارهاتون نظم بدین.

24 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...