چالش رنگی 24 آبان - روز سر زدن به کتاب فروشی ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۴ آبان – روز سر زدن به کتاب فروشی ها

چالش رنگی ۲۴ آبان – روز سر زدن به کتاب فروشی ها

تفریحات شما چه چیز ها و چه کارهایی هستند؟ هر کسی واسه خودش میتونه یه لیست منحصر به فرد در مورد تفریحاتش بنویسه کارهایی که با انجام اون ها حال دلش خوب میشه و یه شادی و خوشحالی زیر پوستی همه ی وجودش رو میگیره. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که وقت گذرونی توی یه کتاب فروشی، دیدن کتاب های جدید و خریدن چند تا از اون ها رو هم به عنوان یه تفریح در نظر بگیرید البته اگه قبلا این کار واستون یه تفریح به حساب نمیومده!

star2

گشتن بین قفسه های کتاب و دیدن کتاب های جدید و قدیمی میتونه باعث یه حال خوب براتون بشه و باعث بشه شما ساعتی از همه ی دغدغه ها و فکر های جور واجور دور بشید و در دنیای کتاب ها غرق بشید. مثلا میتونید یک روز با دوستانتون قرار بذارید و با هم به یه کتاب فروشی بزرگ سر بزنید و برای خودتون هدیه ی بی دلیل کتاب بخرید، میتونید بعد از خوندن کتاب هاتون رو با دوستتون عوض کنید و اون ها رو هم بخونید اینجوری با هزینه ی کمتر میتونید کتاب های بیشتری مطالعه کنید.

star2

یادتون باشه کتاب خریدن پایان ماجرا نیست و باید یه زمانی از روز رو هم برای کتاب خوندن اختصاص بدین، درسته همه مون یه عالمه کار واسه انجام داریم اما بهتره بخاطر روح خودمون یه زمانی رو برای کتاب خوندن توی برنامه ی روزانمون در نظر بگیریم و خودمون رو ملزم به خوندن کنیم، حتی شده چند صفحه در روز بکنیم.

24

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...