چالش رنگی 23 اردیبهشت - روز گردش با پدر و مادرها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۳ اردیبهشت – روز گردش با پدر و مادرها

چالش رنگی ۲۳ اردیبهشت – روز گردش با پدر و مادرها

قطعا شما هم میدونید پدر و مادر با ارزش ترین دارایی ما هستند. امروز بهترین وقت هست که با این دارایی های گران بها کمی وقت بگذرونید و خوش باشید. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز برید سراغ مامان و باباتون و با هم گردش کنید و بیرون برید. هزار و یک کار هیجان انگیز میتونید انجام بدین. حواستون باشه که اردیبهشت هم داره کم کم تموم میشه پس قدر این هوای بهشتی رو بدونید امروز میتونید همراه با پدر و مادرتون به پارک برید و قدم بزنید و از دیدن درخت ها، گل ها و هوای خوب پارک پر از حس خوب بشید.

star2

یادتون باشه در حین قدم زدن دست پدر و مادرتون رو بگیرید و با هم از خاطرات گذشته حرف بزنید ازشون بخواین درمورد بچگی شما تعریف کنند. اصلا شاید وسط خاطرات یهویی خواستید مامان و باباتون رو ببوسید و ازشون تشکر کنید بخاطر همه ی زحمت هایی که در این همه سال برای شما کشیدن.

star2

امروز میتونید یه سلفی سه نفره قشنگ با سه تا لبخند بزرگ و پر رنگ بگیرید و بعد عکستون رو چاپ کنید و به یخچال بچسبونید تا هر وقت چشمتون بهش افتاد یادتون بیاد یه روز سه نفره خوب رو کنار هم گذروندین.

اگر خدایی نکرده پدر و مادرتون در این دنیا نیستند امروز به یادشون خیرات کنید و به خاطرات مشترکتون فکر کنید و برای آمرزش روح اون ها دعا کنید.

23

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...