چالش رنگی 23 مرداد - روز احوال پرسی از دوستان قدیمی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۳ مرداد – روز احوال پرسی از دوستان قدیمی

چالش رنگی ۲۳ مرداد – روز احوال پرسی از دوستان قدیمی

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز به لیست دوستانتون فکر کنید و ببینید از کدوم دوستتون یه مدت بی خبر هستید. بهش پیغام بدین و حالشو بپرسید و اگه شرایطتتون جور بود با هم قراری بذارید و چند ساعتی خوب و خوش باشید و بگید و بخندین و یاد خاطرات قدیمتون بکنید.

s2-

میتونید با هم برید بیرون مثلا سری به یک کافی شاپ دنج بزنید و کلی سفارش های خوشمزه بدین و حسابی خودتون رو تحویل بگیرید و یا در یک پارک روی یه صندلی و زیر سایه ی یه درخت همدیگه رو ببینید و از هر دری حرف بزنید. و پایان روز به میبینید چقدر به این حرف زدن و خندیدن نیاز داشتید و چقدر خوب شد که با دوستم قرار گذاشتید. میتونید برای فردا هم یه برنامه ی مشابه دیگه بذارید با یه دوست یا یه همسایه یا یه کسی که قبلا باهاش اوقات خوشی رو داشتین و حالا مدتی هست که ازش بی خبر هستید.

s3-

بعضی از دوست ها هستند که ممکنه چند وقت ازشون بی خبر باشید اما هر وقت بهشون زنگ میزنید یا به کمکشون نیاز دارید بدون چون و چرا میتونید روشون حساب کنید. این جور دوست ها و دوستی ها رو باید قدر دونست که جز موهبت های خدای مهربون هستند. پیشنهاد دیگه رنگی رنگی اینه که امروز اگه یکی از دوستان قدیمیتون هم یاد شما کرد و بهتون زنگ زد با روی خوش و لبخند جواب بدین و موضوع صحبتتون رو به سمت آخرین بار من زنگ زدم یا تو نکشونید.

23

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...