چالش رنگی 23 مهر - روز عصای سفید - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۳ مهر – روز عصای سفید

چالش رنگی ۲۳ مهر – روز عصای سفید

شما چقدر به نعمت هایی که دارید دقت میکنید و خدا رو بابتشون شکر میکنید؟ یکی از این نعمت های بزرگ اینه که شما میتونید دنیای اطراف رو به آسونی و راحتی ببینید، یه لحظه چشماتون رو ببندین و دنیا رو از چشم نابیناها تصور کنید. قطعا خیلی سخته و اگر روزی هزار بار خدا رو بخاطر چشم هامون شکر کنیم بازم کمه.
امروز روز جهانی عصای سفید یا روشن دل های عزیز هست امروز به امکانات اطرافتون با دقت بیشتری نگاه کنید و ببینید اون ها چه مشکلات ریز و درشتی برای این دسته از افراد دارند، ببینید با چه تغییراتی میتونید مثلا بخشی از مشکلات این دوستان رو برطرف کنید. اما چیزی که خیلی مهمه اینه که اغلب این دوستان با وجود این مشکلات توی خیلی از زمینه های توانایی های فوق العاده ای دارند گاهی حتی در بعضی از موضوعات موفق تر از بقیه هستند.

star1
حتما برای همه ی ما پیش امده که در خیابون یه نفر با عصای سفید رو دیدیم و مثلا کمکش کردیم تا از خیابون رد بشه یا مثلا نگاش کردیم ببینیم تا انتهای خیابون به سلامت میرسه و بعد یه نفس عمیق کشیدیم و گفتیم آخیش و بعد راهمون رو ادامه دادیم و گذشتیم. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز یه نفر با عصای سفید رو خوشحال کنید. اگه کسی رو با عصای سفید توی دوستان و اطرافیانتون میشناسید میتونید امروز باهاشون تماس بگیرید یا بهشون سر بزنید و روزشون رو تبریک بگید و اینجوری خوشحالشون کنید.

Screenshot_2017-08-31-16-31-01

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. رنگ شاد
  ۲۳ مهر ۱۳۹۶

  باسلام
  مطالبتون فوق العاده است.
  ببخشید من سوالی برایم پیش آمده
  تقویم که عکسش را می گذارید برنامه است؟ اگر هست لطفا اسمش را بگویید
  سپاس از سایت خوبتان
  • رنگی رنگی
   ۲۳ مهر ۱۳۹۶

   بله اپلیکیشن هست، لینک دانلودش در همه صفحات داخلی سایت (از جمله همین صفحه که کامتت گذاشتید) در بالا دست راست، یکی از دایره ها هست. اسم این اپلیکیشن هم تقویم رنگی هستش.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...