چالش رنگی 22 فروردین - پدر تو ببوس - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۲ فروردین – پدر تو ببوس

چالش رنگی ۲۲ فروردین – پدر تو ببوس

پدر ها فرشته اند! فکر نمیکنیم کسی توی این موضوع شک داشته باشه وقتی پدر داری هر اتفاقی که واست بیوفته پشتت گرمه که یکی کنارت هست تا هر وقت لازم بود تمام و کمال بهت کمک کنه.

h3-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز رو با پدرتون بگذرونید. با هم بیرون برید و چیزی بخورید و کلی حرف بزنید. مهم نیست از چی و از کی فقط حرف میزنید، مهم اینه که امروز تمام وقت کنار اولین مرد زندگیتون باشید. اگه تا حالا به پدرتون نگفتین که چقدر خوشحالید که پدری مثه اون دارید امروز حتما وقتشه که بگید و بعد هم پدرتونو ببوسید قطعا قلب پدرتون با شنیدن این حرف از دهن شما غرق شادی و خوشحالی میشه.

h3-

ما نمیدونیم این فرشته های بی بال تا کی پیش ما هستند و ما تا کی از نعمت پدر برخورداریم در نتیجه یادتون باشه که ممکنه وقت ما واسه عشق دادن کم باشه و یه روزی حسرت این روز ها رو بخوریم پس بهتره قدر امروز و این ساعت های دوتایی رو بدونید.

h3-

باید اینو بدونید که پدر ها پشت چهره ی محکم و قویشون یه قلب کوچیک دارند که توش پر از عشق به شماست حتی اگه تا حالا اونو به زبون نیاورده باشند در نتیجه کار امروز شما براشون یه دنیا ارزش داره و باعث میشه اون ها امروز روی ابرها باشند. واسه ی پدر ها چی بهتر از اینکه دخترشون امروز ببوسشون و بهشون یاد آوری کنه که دوسشون داره و قدر زحمت هایی که واسشون کشیده شده رو میدونه.

h3-

و در نهایت امیدواریم خدا همه ی پدر ها رو حفظ کنه و همه پدرهایی که توی این دنیا نیستند رو بیامرزه و روحشونو قرین رحمت و آرامش قرار بده.

photo5924748076361295990

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...