چالش رنگی 22 فروردین - روز تشکر کردن از راننده اتوبوس - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۲ فروردین – روز تشکر کردن از راننده اتوبوس

چالش رنگی ۲۲ فروردین – روز تشکر کردن از راننده اتوبوس

شما چطوری مدرسه یا دانشگاه یا سرکار می رید؟ آیا از وسایل نقلیه ی عمومی مثل اتوبوس استفاده می کنید؟ اگر برای رفت و آمدهای روزانه تون از اتوبوس استفاده می کنید بهتره که امروز مهربونیتون رو ببرید سمت راننده های اتوبوس که الحق شغل سختی رو دارند. با وجود ترافیک و گرما و سرما دایم پشت فرمون هستند و با هزار و یک نفر سر و کله می زنند. اگر اتوبوس زود بیاد یه عده غر میزنند، اگر دیر بیاد یه عده ی دیگه شاکی هستند و خلاصه اینکه در بعضی از موراد اصلا اوضاع تحت کنترل اون ها هم نیست اما بازم مورد باز خواست قرار می گیرند. با این حال افراد خیلی کمی وقتی از اتوبوس پیاده میشن از راننده تشکر می کنند. درسته که این کار وظیفه ی راننده اتوبوس ها هست اما گاهی یه تشکر ساده می تونه دل اون ها رو برای ادامه ی مسیر گرم کنه.

heart2

 رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز به عنوان یه ادم رنگی از راننده های اتوبوس تشکر کنید و بهشون بگید می دونید که چه شغل سختی دارن. شنیدن این جمله ها از زبون یه مسافر قطعا خیلی لذت بخش و دلگرم کننده است.

heart2

موضوع خیلی مهم دیگه اینکه توی اتوبوس و وسایل نقلیه ی عمومی آشغال نریزید قطعا شما به عنوان یه آدم رنگی هیچ وقت این کار رو نمی کنید اما خب بهتره از این به بعد بیشتر حواستون باشه راستی یادتون نره تشکر کردن از راننده اتوبوس ها رو به دوستانتون هم پیشنهاد بدین.

 22

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. غزاله
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۷

    چه ایده جالبی!
    من همیشه فکر می کردم راننده های اتوبوس خیلی زحمت می کشند و هیچ جایی اسمی ازشون نمیاد و تشکر و قدردانی از زحماتشون نمیشه.
    این افراد از صبح زود تا آخر شب در گرما و سرما و بارون و برف زحمت می کشند و مسافران را جابه جا می کنند.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...