چالش رنگی 22 اسفند - روز چهارشنبه سوری - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۲ اسفند – روز چهارشنبه سوری

چالش رنگی ۲۲ اسفند – روز چهارشنبه سوری

چهارشنبه سوری یعنی دیگه چیزی به اومدن بهار و سال جدید نمونده. چهارشنبه سوری یعنی غرق شدن در شادی های مختلف و دور هم بودن و جشن گرفتن. اما رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده برای شادی و خوشحالی خودتون، آرامش دیگران رو از بین نبرید شما به عنوان یه آدم رنگی باید حواستون به همه چی و همه جا باشه.

heart3

امروز برگردین به سنت های گذشته مربوط به چهارشنبه سوری و تا می تونید از این کارهای عجیب و جدید این سال ها دوری کنید. قشنگی چهارشنبه سوری به پریدن از هفت تا آتیش کوچیک با خوندن «زردی من از تو سرخی تو از من» هست. یعنی همه ی غم ها و غصه ها و ناراحتی ها و بیماری ها رو توی آتیش میریزید و در عوض سرخی و سلامتی و حال خوب رو از آتیش میگیرید چه دعایی بهتر از این برای شروع سال جدید.

heart3

یکی دیگه از رسومات چهارشنبه سوری که بعضی ها دارن درست کردن آش رشته و نیت کردن و رشته کردن همه ی کارها و رسیدن به همه ی هدف ها در سال جدید.  در نهایت هم پایان شب قاشق زنی که کلی شادی و خنده و حال خوب میتونه براتون پیش بیاره، اینکه با چهره های ناشناخته برید خونه های دیگران و ازشون نخود و کشمش و شکلات توی کاسه تون بگیرید.

خلاصه اینکه یه کم فکر کنید و ببینید قشنگی این کارها بیشتره یا پرت کردن انواع ترقه و بمب دستی که باعث میشه کلی آدم ته دلشون بلرزه و از صدای انفجار بترسن و گاهی خدایی نکرده ممکنه اتفاق هایی بیفته که تا آخر عمر قابل جبران نیست.

22 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...