چالش رنگی 20 اردیبهشت - روز پاستیل - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۰ اردیبهشت – روز پاستیل

چالش رنگی ۲۰ اردیبهشت – روز پاستیل

آیا شما هم از عاشقان انواع پاستیل هستید؟ یکی از فانتزی های این افراد عاشق اینه که توی بهشت یه درخت پاستیل وجود داشته باشه. جوری که هیچ وقت پاستیلهاش تموم نشه بعد شاخه هاش اینقدر نزدیک به زمین باشه که بتونی روی زمین دراز بکشی و هر از گاهی دستتو بلند کنی و یه دونه از درخت بکنی، رویایی که از تصورش قند توی دل آدم آب میشه.

h3-

 اگه همیشه پاستیل خارجی میخرید پیشنهاد میکنیم بهتون برای حمایت از تولید ایرانی هر چند وقت یه بار پاستیل ایرانی هم بخرید خصوصا الان که محصولات ایرانی خیلی متنوع و جذاب شدند.

h3-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز حتما سری به سوپرمارکت نزدیک خونتون بزنید و طرح تشویقی و خوشحال سازی برای خودتون چندین بسته پاستیل با شکل ها و طعم های مختلف بخرید. امروز روز خوشحال سازی کودک درونتونه.

شب همه ی پاستیل ها رو توی یه ظرف بزرگ بریزید و یه فیلمی که مدت ها میخواین تماشا کنید و فرصت نمیشه رو برای خودتون بذارید و فیلم ببینید و پاستیل بخورید و کیف کنید در ضمن قبل از اینکه شروع کنید به خوردن از ظرفتون یه عکس برای ثبت در تاریخ بگیرید تا هر وقت دلتنگ شدین و پاستیل در دسترس نبود به عکس پاستیل هاتون نگاه کنید و چشماتون قلب قلبی بشه.

h3-

یکی از کارهای هیجان انگیز دیگه ای که با پاستیل میتونید انجام بدین اینه که برای تزیین دسرتون مثلا از پاستیل استفاده کنید. یا هم اینکه خودتون با یه بسته ژله، پاستیل خونگی درست کنید فقط کافیه مقدار آبی که در یک بسته ژله میریزید رو نصف یا حتی کمتر کنید به همین آسونی به همین خوشمزگی میتونید یه پاستیل خونگی در هر شکل و قالبی که دوست دارید درست کنید و از خوردنش کیف کنید.

photo6030642938880567498

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...