چالش رنگی 20 خرداد - روز کارهای هنری کوچک - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۰ خرداد – روز کارهای هنری کوچک

چالش رنگی ۲۰ خرداد – روز کارهای هنری کوچک

شما در زمان های آزادی که در خونه دارید چیکار میکنید؟ تا حالا شده در این زمان ها برای خودتون یه آهنگ ملایم بذارید و بعد یه بساط دوست داشتنی پهن کنید و شروع کنید به درست کردن کلی وسیله ی قشنگ و دلبر و غرق بشید توی دنیای کارهای هنری کوچیکتون؟! اگه تا حالا این کار رو نکردین رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز حتما دست به کار بشید و بساط یه کار هنری رو برپا کنید.

s3-

مثلا یه تیشرت قدیمی رو بردارید و برش بزنید و تبدیلش کنید به یه بالشتک خوشگل، یه تور دلبر بردارید و دور یه پارچه مربع گل گلی بدوزید و ازش به عنوان یه رومیزی استفاده کنید، یه گل پارچه ای درست کنید به کش موتون وصل کنید، شماره دوزی یا گلدوزی کنید، روی لباس هاتون با رنگ پارچه نقاشی بکشید، روی وسایل چوبی با رنگ آکرلیک نقاشی کنید و …. قطعا یه کم فکر کنید هزار تا کار به ذهنتون میرسه که با وسایل کم و موجود در خونه میتونید انجام بدین و پر از حس های خوب بشید.

s3-

موضوع مهم توی این بساط های دوست داشتنی هنری اینه که به جای به بطالت گذروندن وقتتون اونو صرف خلق کردن یه کار هنری هرچند کوچیک کردین و نتیجه ی اون هر چیزی که هست قطعا هر وقت چشمتون بهش بیوفته چشماتون قلب قلبی میشه . پس لطفا تجربه کردن این احساس رو از دست ندین و همین امروز دست به کار بشید و پر از انرژی مثبت و حال خوب بشید.

20

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Yeganeh
    ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

    عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی 👍👍👍👍👍👍😍😍😍😍😍😍ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...