چالش رنگی 20 بهمن - روز اینترنت ممنوع - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۰ بهمن – روز اینترنت ممنوع

چالش رنگی ۲۰ بهمن – روز اینترنت ممنوع

این روزها اینترنت و دنیای مجازی با زندگی همه ی ما گره خورده. شاید تصور یه روز بدون اینترنت بودن واسه خیلی از ما وحشتناک و دلهره آور به نظر برسه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز با همه ی سختی هایی که این کار میتونه واسه تون داشته باشه اینترنتتون رو قطع کنید و یه روز بدون اینترنت رو تجربه کنید.

star3

موضوع مهم در مورد روز بدون اینترنت اینه که شما معتاد به دنیای مجازی نیستید فقط جاگیزین های هیجان انگیز کمی برای ساعت هایی که پای اینترنت نیستید، دارید. اگر امروز خواستید این چالش یه روز بدون اینترنت رو با ما اجرا کنید یادتون باشه اول یه لیست هیجان انگیز از کارهایی که میتونید انجام بدین تهیه کنید مثلا میتونید کتاب بخونید، آهنگ گوش بدید، فیلم یا سریال مورد علاقتون رو تماشا کنید، برید سراغ کارهای هنری و سرتون رو اینجوری گرم کنید یا اینکه با دوستانتون قرار بذارید و با آدم های واقعی وقت بگذروند و بگین و بخندین.

star3

راستی حواستون هست چند وقته در کارهای خونه به مامانتون کمک نکردین یا چند وقته با پدرتون گپ نزدین؟ شاید از امروز و حذف اینترنت بتونید استفاده کنید و برید کنار مامانتون در آشپزخونه و بهش در پختن غذا یا کارهای خونه کمک کنید یا حتی برید کنار پدرتون روی مبل بشینید و با همون دقت پدرتون به اخبار گوش بدین و با هم در موردش حرف بزنید.

star3

خلاصه اینکه اگر با خودمون رو راست باشیم هزار و یک کار هیجان انگیز میتونید پیدا کنید برای اینکه نخواین وقتتون رو پای اینترنت و دنیای مجازی بگذرونید.

20 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...