چالش رنگی 2 تیر - روز فرار از شلوغی ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲ تیر – روز فرار از شلوغی ها

چالش رنگی ۲ تیر – روز فرار از شلوغی ها

توی دنیا و شلوغی ها و گرفتاری های خواسته یا نا خواسته ی اون ما نیاز داریم که گاهی فرار کنیم از همه چی و همه کس و خودمون باشیم و خودمون.

s2-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده  اولین جمعه ی تابستون رو هیجان انگیز شروع کنید به امید اینکه تا آخرش همین طور جذاب پیش بره. امروز اعضای خانوادتون رو بسیج کنید و وسایل پیکنیک و جوجه کباب و منقل رو بردارید و بعد بزنید به دل طبیعت یا کوه یا جنگل یا یه جایی که چند ساعتی بدون صدای ماشین و بوق و دود و سر و صدا در طبیعت بتونید خودتون رو تازه کنید و هفته ی جدید رو پر انرژی و شاد شروع کنید.

s2-

سعی کنید اون چند ساعتی که در دل طبیعت هستید از همه ی فکر های عالم خودتون رو رها کنید و فقط ریه هاتون رو پر از اکسیژن کنید. یه ساعتی دراز بکشید و به صدای پرنده ها گوش کنید و به ابرهای سفید و پنبه ای بالای سرتون نگاه کنید و قصه ی هر کدوم از ابرها رو برای خودتون بگید. شاید باورتون نشه اما تاثیری که امروز روی جسم و روحتون میذاره باور نکردنیه شما رو از همه ی مشکلات دور میکنه و اجازه میده چند ساعتی سلول های مغزتون نفس بکشند و حالشون خوب بشه.

یادتون باشه امروز کلی عکس بگیرید، از خودتون یا از عزیزانتون یا از طبیعت، شب دونه دونه عکس ها رو  با دقت نگاه کنید و به خاطر خنده های از ته دل ثبت شده توی عکس ها با خودتون عهد ببندید که به زودی زود این برنامه رو دوباره تکرار کنید.

2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Mary:|
  ۲ تیر ۱۳۹۶

  😐 امروز دعوتیم خونه یکی از اقوام کلی اشنا اونجاس 😐 راه فرار نداریم 😐
 2. آوا
  ۲ تیر ۱۳۹۶

  رنگی رنگی جون پیشنهادت خیلی خیلی خوب و دل پذیره..اما امروز دوم تیرماه۱۳۹۶ روز بیست و هشتم ماه رمضونه و مردم روزه هستن..جدای از اون بنظرم امروز روزی هست که باید به شلوغی پناه ببریم و برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین توی راه پیمایی روز قدس شرکت کنیم…
  • رنگی رنگی
   ۴ تیر ۱۳۹۶

   تقویم رنگی رنگی شمسی هست و روز قدس قمری و اینها نسبت به هم متغیرن هر سال، شما میتونید این وقتها دو روز رو با هم جا به جا انجام بدین 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...