چالش رنگی 2 اردیبهشت - روز چند تا کشور رو میشناسی؟ - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲ اردیبهشت – روز چند تا کشور رو میشناسی؟

چالش رنگی ۲ اردیبهشت – روز چند تا کشور رو میشناسی؟

سفر کردن و دیدن کشورهای مختلف در بین آرزوهای شما چه جایگاهی داره؟ شما جز اون دسته از آدم ها هستید که دوست دارن همه ی دنیا رو بگردن و دائم سفر برن یا جز آدم هایی هستید که سالی یک سفر رو به زور میرن و فکر میکنند هیچ کجا خونه ی خود آدم نمیشه؟!

heart1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز به این فکر کنید که چقدر عشق سفر و دیدن جاهای جدید هستید؟ دوست داشتید یه کیسه پر پول داشته باشید و همه ی پولتون رو در راه سفر استفاده کنید؟ امروز وقت این رسیده که با خودتون فکر کنید کدوم کشورها رو دوست دارید ببینید و در موردشون چی می دونید؟ مثلا در مورد آداب و رسوم یا زبانشون.

heart1

برای کسب اطلاعات در مورد کشورهای مختلف کمی در اینترنت جست و جو کنید و سفرنامه های افراد مختلف رو ببینید و یادداشت بردارید. قبلا در رنگی رنگی هم یه عالمه اطلاعات در مورد کشورهای مختلف نوشتیم که اینجا میتونید ببینید.

heart1

مهم نیست فعلا شرایط سفر به اون کشور رو ندارید، میتونید اطلاعات کافی رو یادداشت کنید و شاید یه روزی یه جایی یهویی برنامه تون درست شد. اگر هیچ وقت شرایط سفر هم پیش نیاد با خوندن سفرنامه های مختلف میتونید خودتون رو در اون موقعیت تصور کنید و اگر همراه با عکس باشه که دیگه محشره و میتونه به واقعی تر شدن تصوراتتون کمک کنه.

heart1

یکی از کارهای دیگه ای که امروز می تونید انجام بدید اینه که اگر سفری رفتید سفرنامه ای با جزییات و کامل برای خودتون ثبت کنید اینجوری اگر کسی از دوستان و آشنایان شما هم بخوان به اون سفر برن میتونید این اطلاعات رو در اختیارشون بذارید.

2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...