چالش رنگی 2 مرداد - روز حساب و کتاب - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲ مرداد – روز حساب و کتاب

چالش رنگی ۲ مرداد – روز حساب و کتاب

مهم نیست شما شاغل هستید و خودتون درآمد دارید یا اینکه از پدر و مادرتون پول توجیبی میگیرد. مهم اینه که حواستون به حساب و کتاب و دخل و خرجتون باشه.

s2-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده حداقل برای یک ماه همه ی در آمد ها و دریافتی ها و خرج هاتون رو در یه سر رسید یا  دفتر کیف پول رنگی، که از محصولات رنگی رنگی هست بنویسید. با نوشتن جزییات میتونید به ذهنتون نظم بدید و پایان ماه با نگاه کردن به لیست تون برای ماه آیندتون بهتر برنامه ریزی کنید.  ما مطمئن هستیم که ماه دوم خیلی اوضاع دخل و خرج تون از ماه اول بهتر میشه. شاید روزهای اول یه کم نوشتن سخت باشه و یادتون نیاد چی خریدین یا چیکار کردین اما کم کم ذهنتون آماده میشه و چیزی رو فراموش نمیکنید و  طبق یه عادت هر شب همه چی رو میتونید در دفترتون ثبت کنید. اگه احساس میکنید آخر شب هزینه ها رو فراموش میکنید و نمیتونید دقیق بنویسید، همه چی رو همون لحظه در گوشی تون بنویسید و شب از داخل گوشی همه چی رو به دفترتون منتقل کنید.

natije-

یکی از نتیجه های خوبی که این کار بهتون بده اینه که میتونید ببینید پایان ماه مثلا چقدر پول بابت شارژ اینترنت دادین یا اینکه چقدر هزینه برای رستوران و کافی شاپ کردین یا چقدر رو برای خودتون چیزی خریدین و …. با این روش برای ماه بعد میتونید بهتر تصمیم بگیرید. راستی یادتون باشه که سعی کنید در دفترتون یه بخشی از درآمد یا پول تو جیبی تون، هرچقدر هم کوچیک، رو برای نیازمندان اختصاص بدین. اینجوری هم خودتون احساس خوبی دارید و هم باعث خوشحال شدن یه آدم دیگه میشید.

2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...