چالش رنگی 2 خرداد - روز پیراهن گل گلی پوشیدن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲ خرداد – روز پیراهن گل گلی پوشیدن

چالش رنگی ۲ خرداد – روز پیراهن گل گلی پوشیدن

شما هم خسته شدین از لباس های تیره و غمگین؟ دلتون یه لباس بهاری و دلبر میخواد؟ یه لباسی که تا چشمتون بهش میخوره ناخودآگاه لبخند میزنید و حس طراوت و شادابی بهار بهتون القا بشه؟ خب امروز روزی هست که باید کمدتون رو بگردین و گل دار ترین لباستون رو تنتون کنید و به معنای کلمه بشید بهار! بعد توی خونه بچرخید و برقصید و آواز بخونید و نرمی شکوفه ها و گل های روی لباستون رو روی تنتون احساس کنید.

h3-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگه سراغ کمدتون رفتید و لباس گل گلی و بهاری پیدا نکردین نا امید نشید. رنگ آکرلیک یا رنگ مخصوص پارچه بخرید و بعد یکی از لباس های تک رنگتون رو بردارید و دست بکار بشید و بهار رو روی لباستون نقاشی کنید. هر جوری که خودتون دوست دارید و میپسندین. خودتون رو در نقش یه طراح بزرگ و موفق لباس  با یه برند جهانی تصور کنید کسی که با رنگ ها جادو میکنه و همه رو مجذوب طراحی های بی نقصش میکنه. خلاصه طرحتون رو نقاشی کنید و بعد از اینکه رنگ لباستون کامل خشک شد اونو یه کم اتو کنید تا اینطوری رنگ ها ثابت بشه و بعد از شست و شو مشکلی برای لباس دلبرتون پیش نیاد و بعد لباستون رو افتتاح کنید و پر بشید از خلاقیت.

h3-

میتونید لباستون رو توی مهمونی هم بپوشید و همه عاشق طرح خاص و منحصر به فرد اون میشند و بعد شما میتونید با غرور بگید این لباس طراحی و کار خودمه!

اصلا خدا رو چه دیدی شاید از همین امروز و با خودن این پست سرنوشت و شغل آینده ی شما تغییر کرد و وارد کار مد و طراحی لباس شدین!

2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...