چالش رنگی 2 بهمن - روز کار آفرینی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲ بهمن – روز کار آفرینی

چالش رنگی ۲ بهمن – روز کار آفرینی

تا حالا با خودتون فکر کردین که برای خودتون یه کسب و کار راه بندازید و از کسب و کار خودتون پول در بیارید؟ و حتی در قدم های بزرگ تر مثلا چندین نفر دیگه رو هم استخدام کنید و کسب و کارتون رو گسترش بدین؟ حتی تصورش هم شیرینه و قند توی دل آدم آب میکنه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز به این موضوع خیلی خیلی جدی فکر کنید یه کاغذ و یه خودکار بیارید و یکی یکی مواردی که فکر میکنید میتونید در اون ها موفق بشید رو یادداشت کنید حتی میتونید از یه کسب و کار خونگی شروع کنید و کم کم اون گسترش بدین و وسیعش کنید و کسب و کار خودتون رو تبدیل به یه برند معروف ایرانی یا حتی جهانی بکنید.

star3

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز در مورد راه اندازی کسب و کار و پستی ها و بلندی های این راه تحقیق و مطالعه کنید. سایت های زیادی هستن که در این موردها نوشتن. مثلا میتونید از خوندن سرگذشت بیزینس ها یا افراد موفق جهانی و مشکلاتشون شروع کنید.

star3

داشتن یه کسب و کار شخصی خیلی لذت بخشه و مخصوصا اگر اون کاری که انجام میدهید رو دوست داشته باشید و عشق و علاقه تون رو در کار خرج کنید اینجوری علاوه بر داشتن در آمد میتونید از کارتون لذت ببرید. و در دنیا چه چیزی شیرین تر از این هست که کاری رو بکنید که با همه ی وجودتون دوستش دارید و از ابتدا برای رسیدن بهش با جون و دل زحمت کشیدین.

star3

خدا رو چه دیدی شاید چالش امروز رنگی رنگی باعث یه تلنگر در وجود شما بشه و تصمیم بگیرید کسب و کارتون رو شروع کنید و حتی یه روزی شما کار آفرین نمونه ی کشور بشید لطفا اگه این اتفاق افتاد برای ما بنویسید تا با خوندنش و شنیدنش غرق در خوشحالی بشیم.

2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...