چالش رنگی 2 آبان - روز نامه نوشتن برای خودمون - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲ آبان – روز نامه نوشتن برای خودمون

چالش رنگی ۲ آبان – روز نامه نوشتن برای خودمون

با پیشرفت تکلنولوژی و افزایش ارتباطات مجازی شاید نامه نوشتن به شکل سنتی اون خیلی دیگه رایج نباشه. اما خب همه مون میدونیم هیچ کدوم از این ارتباطات مجازی جای حس و حال نامه ی کاغذی رو نمیگیره. ایکه مثلا یه پستچی براتون یه نامه بیاره و شما اونو چندین بار بخونید و دست خط طرف مقابل رو لمس کنید و عشق رو بین کلماتش ببینید.

star1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز برای خودتون یه نامه دوستانه بنویسید حالا لازم نیست اونو پست کنید همون حس و حال نوشتن نامه با دست خط خودتون کلی هیجان انگیز و خوبه. مثلا یه کاغذ و یه خودکار بردارید و بعد هر چی که دلتون میخواد رو بنویسید. میتونید از هر دری بنویسید از هر چیزی که دوست دارید مثلا از آرزوها و هدف هاتون بنویسید یا اینکه چه برنامه هایی رو توی زندگیتون قرار دادین اینکه از این دنیا چی میخواین و برای رسیدن به چه چیزی تلاش میکنید.

یا از آدم هایی بنویسید که براتون عزیز و دوست داشتنی هستند. چیزهایی رو بنویسید که هیچ وقت فرصت و شهامت گفتنش رو نداشتین.

star1

نامه تون رو یه جایی بذارید و بعد از چند وقت یه نگاه بهش بندازید ببینید در ذهنیت و تفکرات تون تغییری بوجود اومده یا نه، میتونید این کار رو هر از گاهی تکرار کنید و نامه رو به ترتیب تاریخ بایگانی کنید و بعد از یه مدتی شما کلی نامه از رشد شخصیتی و طرز فکرتون خواهید داشت که خوندن اون ها به ترتیب و از روی تاریخ خالی از لطف نیست.

2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. zahra
  ۲ آبان ۱۳۹۶

  بسیار جالب و جذابه که خودمون رو مخاطب قرار بدیم.
  من همین الان یک نامه پرانرژی برای خودم نوشتم.
  امتحان کنید
 2. Kosar
  ۲ آبان ۱۳۹۶

  کسی که ایده رنگی رنگی به ذهنش رسیده کی بوده؟؟
  من می خوام از ایشون و همه رنگی رنگی های عزیز و کسایی که براش زحمت میکشن یه عالمه تشکر کنم چون حال و هوای زندگی من بعد از ورود رنگی رنگی و محصولاتش و خلاصه حضورش ۱۸۰ درجه فرق کرده ?
  سال گذشته تقریبا همین روزا بود که باش آشنا شدم خیلی خیلی از آدم رنگی بودنم خوشحالم و دعا میکنم همه کسایی که برای رنگی رنگی زحمت میکشن به آرزوهای خوشگل و قشنگشون برسن⚁⚂⚃⚄⚅

  I❤LOVE❤ YOU ❤ RANGI ❤RANGI

  ⚀⚁⚂⚃⚄⚅⚅⚄⚃⚂⚁⚀⚀⚁⚂⚃⚄⚅
 3. Kosar
  ۲ آبان ۱۳۹۶

  رنگی رنگی جانم من میخوام تویه زمینه هایی باهاتون همکاری کنم چجوری میشه که بشه:)؟*__*ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...