چالش رنگی 19 مهر -روز پنیر - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۹ مهر -روز پنیر

چالش رنگی ۱۹ مهر -روز پنیر

امروز روز تحویل گرفتن خودتونه! امروز اگر از خونه بیرون رفتین یه سر به یه سوپر مارکت نزدیک خونه تون بزنین و چند مدل پنیر جذاب و خوشگل و رنگارنگ بخرید. از اون پنیر هایی که توی کارتون ها قبلنا میدیدیم. خوبی پنیر اینه که توی هر سه وعده ی غذایی میتونید ازش استفاده کنید یا گرم و روی غذا بریزید و بخورید یا سرد مثلا با نون یا کنار غذا یا حتی در دسر.

heart2

امروز رنگی رنگی بهتون چند تا پیشنهاد خوشمزه میده، اولیش این که امروز برای خودتون یه موسیقی خوشگل بذارید و بعد دست به کار بشید و یه چیزکیک یخچالی درست کنید. اگه تا حالا درست نکردین میتونید دستورش رو از اینترنت پیدا کنید. خیلی راحته و حتما از پسش بر میاین و چیز کیک تون عالی میشه. طعم شوری پنیر و شیرینی شکر و خامه کنار همدیگه عالیه.

heart2
پیشنهاد دوم رنگی رنگی اینه که امروز پنیر صبحانه درست کنید که دستور اونو هم میتونید از اینترنت پیدا کنید. و مثلا به عنوان صبحونه یا عصرونه پنیر خونگی باگردو و چایی شیرین آماده کنید. یادتون باشه هر کدوم از پیشنهاد ها رو اجرا کردین از نتیجه ی کار برای ثبت در آرشیوتون عکس بگیرید و برای دوستان یا اعضای خانواده هم عکس ها رو به همراه دستور کار بفرستید. شاید بقیه با دیدن عکس های شما دلشون بخواد این کارها رو امتحان کنند.

heart2

این کارها فقط واسه اینه که شما حال دلتون خوب بشه و میتونه بهونه ای باشه که از شر فکر ها و دغدغه های هر روزه نجات پیدا کنید و غرق بشید در معجزات آشپزخونه.

Screenshot_2017-08-31-16-30-51

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...